Zaloguj się do konta

Targi wedkarstwa !!!! istna masakra i to wszystko

utworzono: 2010/03/15 18:30
karpik72

Panowie wybrałem sie w niedziele na GIEŁDE WĘDKARSKĄ na Prądzyńskiego w Warszawie.!! Wypchałem portfel z nadzieją i wręcz napaleniem na to ze zobacze prawie wszystko co światek wedkarski skrywa na zapleczach magazynów i mało tego wejde w ich posiadanie, a tu niestety zimny prysznic gdy kręciłem sie w koło miedzy piecioma boksami ..i to wszystko za 20 zyla Gdzie te firmy ktoś mi powie??? Czy  wielka giełda wedkarska to tylko chwyt marketingowy organizatora na wyciagniecie paru groszy od takich pasjonatów moczenia kija jak ja??

 

 

[2010-03-15 18:30]

Mówisz o tych targach w EXPO ?? Bo miałem się wybierać na nie, ale zrezygnowałem.
[2010-03-15 21:49]

kazik

No właśnie czy kolega  był na tych reklamowanych targach w Warszawie , a może ktoś jeszcze . Mnie  choroba przykuła do łóżka i nie mogłem pojechać , a chciałem odwiedzić stoisko naszego portalu . Ponoć miał być tort urodzinowy i całe spotkanie z członkami portalu wedkuje . Jak do tej pory to nic nie słychać konkretnego , a jedynie gdzieniegdzie krótkie wzmianki . Czy może ktoś więcej napisać o tej imprezie . [2010-03-15 22:16]

Zbig28

Dla wędkarzy te targi to kicha na całej linii. !  Kilka stanowisk : troszkę gumek, jedno z jakimiś kijkami, elektronika, wyprawy za granicę, stoiska mediów, filmy z zawodów wędkarskich... i to chyba wszystko.

Za tę wątpliwą przyjemność należało zapłacić 20 zł, lub ulgowo dla rencistów, emerytów i (uwaga !)  członków PZW. Nikt jednak, nas wędkarzy, o takiej możliwości wcześniej nie informował, i rzadko kto miał przy sobie legitymację. Także portal wedkuje.pl zapraszając nas na swoje urodziny zapomniał to dodać!

Ścisk niesamowity, wrzawa, zgiełk, duchota... Do tego tragiczny dojazd i wyjazd, brak miejsca na zaparkowanie auta...

Już nigdy nikt mnie nie skusi na uczestnictwo w takiej łączonej imprezie. Trzeba jednak przyznać, że amatorzy sportów wodnych  mieli na co popatrzeć. Jachty, skutery wodne, akwalungi, kajaki, ubranka, osprzęt żeglarski, hostessy... Tego było w bród

[2010-03-15 22:32]

parkowa74a

Witam ja byłem i ujmę to krótkich słowach porażka.Pisąłem już o tym w innym poście.Tortu nie widziałem ale najbardziej rozbawiło mnie stoisko Wiadomości Wedkarskich na którym leżały ksiązeczki ,,Kleń".Było to wydanie z lat 80-tych tamtego stulecia z cenami 60 - 80 zł tak jak kosztowały wtedy.Mam prawie 40 lat i pamietam jak rozpoczynalem swoją przygodę z wedkarstwem i kupiłem sobie prawie całą serie jako dziecko.Lata minęły i oto w XXI wieku mogłem pokazac swemu dziecku te ksiażeczki na targach wedkarskich a że jechalismy tam poogladac nowinki i sprzęt to juz inna historia.Dobrze że były jachty bo trudno jest wytłumaczyc dziecku że ,,targi" to 20 stoisk w tym jedno z książeczkami z lat 80-tych tamtego wieku [2010-03-15 22:38]

jajaca

Byłem widziałem to samo, co koledzy, impreza dla wodniaków.

[2010-03-16 14:53]