Targi wędkarskie w Warszawie

/ 9 odpowiedzi
Witam. Od wczoraj trwają w Warszawie targi wędkarskie.Chciałbym wybrać się tam w niedziele. Mam pytanko,może ktoś z kolegów ma jakiegoś newsa co tam się dzieje? Jak duża jest ta impreza ? Czy dużo wystawców? Jakie są koszty biletów? Pozdrawiam.
parkowa74a


Witam,byłem dzisiaj i stwierdzam że te targi to porażka.Kilka stoisk na których praktycznie nic nie ma.Przejscie po wszystkich stoiskach zajmie Ci do 30 minut zaś kolejka po bilety 15-20 minut,więc sam widzisz.Bilet kosztuje 20 zł i jedyne pocieszenie jest w tym że obowiązuje też na drugą imprezę czyli targi ,,Wiatr i Woda".Przejscie z hali ,,Wiatr i Woda" do częsci wędkarskiej to jak zamiana malucha na ferrari.Pomijam fakt ile kosztuje taki jacht a ile łodka wedkarska ale chodzi mi o ilośc stoisk,ale wybór iśc czy nie iść pozostawiam Tobie. (2010/03/13 14:45)

Jak6b


Byłam widziałem i padaka kompletna dosłownie 3 stoiska z przynętami ( yum spinmad i lovecrapy) 1 stoisko z zanetami kulkami atraktorami itd. i to w sumie tyle do zobaczenia były jakieś wędki ale tak mnie zniechęciła sytuacja ze nawet niwiem jakie

WIELKA GRUBA LIPA!!!!

(2010/03/13 16:06)

FanAtyk


W 200% zgadzam się z przedmówcą. Targi wędkarskie były połączone z żeglarskimi - tyle tylko że podział hal był, żeby nie skłamać, 10 do 1 dla żeglarzy. Część wędkarska to żenada, dosłownie 5 stoisk na krzyż. Raczej już nie odwiedzę targów w przyszłym roku... (2010/03/13 17:28)

OOkon


Miałem się jutro wybrać na targi , ale tego co piszecie to niezła lipa jest. Chyba lepiej pojechać  gdzieś nad wodę, przynajmniej człowiek sie dotleni i podpatrzy nowe miejscówki... (2010/03/13 18:33)

kosbe1


witam, byłem dziś po namowach kolegów i stwierdzam że jest to porażka totalna, naciąganie wędkarzy na koszty przyjazdu, biletu oraz stratę czasu. Widziałem jedną wędkę a wizyta moja trwała 10min.  (2010/03/13 19:40)

marcino


Targi dla motorowodniaków - było na co popatrzeć , ale ja jako wędkarz straciłem czas - LIPA tylko to można powiedzieć .  Pojechałem z przekonaniem , że zobaczę nowości w sprzęcie , a wędek brak , 3 stanowiska z przynętami (woblerki nawet fajne ) i jedno zanęty , kulki . Jeśli ktoś chcę się wybrać w niedziele odradzam , chyba że interesuje się żeglarstwem , a przypadkiem natchnie się na stoisko wędkarskie ok. Ja miałem nadzieje że będzie odwrotnie. (2010/03/13 21:51)

u?ytkownik8975


Do cholery a jutro się wybieram z kumplem. Całe szczęście że uwielbiam żagle bo inaczej bym nie pojechał.Pozdro. (2010/03/13 23:21)

sacha


Przecież pisałem o tym że będzie padaka jakieś 2 tygodnie temu,wystarczyło zobaczyć listę wystawców. (2010/03/13 23:57)

u?ytkownik8975


No i wstałem. I patrzę za okno a tu breja że aż na wymioty się zbiera. Mam targi w głębokim poszanowaniu, za tydzień w Łodzi żeglarskie obejrzę. Dzwonie do kumpla żeby się nie szykował.Chyba że na staw skoczymy.Pozdro. (2010/03/14 05:55)