targi wędkarskie - targi wedkarskie

/ 14 odpowiedzi
Witam wszystkich mam takie pytanko czy był ktoś kiedyś na targach wędkarskich , bo za tydzień będą w poznaniu a nigdy nie byłem czy jest tam coś ciekawego oprucz sprzętu miewiem jakieś porady nowości techniki łowienia czy tylko sprzęt karmy itp Pozdrawiam
jacekm67


Witam Jarku. Napisałeś, że mieszkasz koło Poznania i pytasz czy warto się przejść na Targi  Wędkarskie. Moim zdaniem jeśli już tutaj będziesz to warto, zawsze coś nowego można tam zobaczyć, wiadomo, że dla każdego inna rzecz będzie nowością czy jakąś ciekawostką.

Prawdę mówiąc słyszałem, że od tego roku większość producentów już nie przyjedzie. Zbyt duże koszty ponoszą za wystawienie sprzętu na targach, większość zaprasza swoich stałych odbiorców na własne imprezy połączone z prezentacją nowości.

Sprawdziłem w necie wystawców, jest tam więcej akwarystyki niż wędkarstwa.

Zabacz listę Wystawców

18.01.2010

Targi Akwarystyczne AQUAZOO 2010 / Fishkeeping Exhibition AQUAZOO 2010

 

 

Wystawcy

KRAJ

 

 

AQUA MEDIC POLAND

Polska

AQUAEL

Polska

AQUANURT

Polska

AQUA-SZUT

Polska

BADIS

Polska

DIVERSA DIVERSA 

Polska

JUWEL

Polska

LINIA SZYCIA

Polska

MAGAZYN AKWARIUM

Polska

NASZE AKWARIUM

Polska

OHIRKO ANNA

Polska

PALETKI.COM

Polska

PIRAYA

Polska

POLSKI KLUB MIŁOŚNIKÓW DYSKOWCÓW

Polska

SIGNIFER

Polska

TANGANIKA

Polska

TROPICAL

Polska

WOJTASZEK MARIAN

Polska

 

 

Targi Wędkarstwa / Angling Equipment Fair 2010

 

 

 

 

ACTIVE HOLIDAYS

Polska

BALS

Polska

DOMINO

Polska

DORADO

Polska

DOUBLE SHOCK

Polska

LOVEC-RAPY David Kolousek

Czechy

MARLIN

Polska

RAM 2

Polska

RYBOBRANIE.PL

Polska

TROFEUM

Polska

ZAWODY WĘDKARSKIE.PL

Polska

(2010/01/23 22:44)

u?ytkownik22572


Faktycznie wędkarstwa  będzie niewiele. Czyżby kryzys aż tak bardzo dotknął producentów sprzętu że nie chcą zaprezentować swoich wyrobów na targach? Czy może wystarczy im reklama w pismach wędkarskich, internecie i katalogi sklepach. (2010/01/24 09:00)

u?ytkownik28954


witam może wie ktoś  z was czy w Lesznie będą targi wędkarskie ? (2010/01/24 17:57)

withanight88


Niestety chyba nie ale :

Najbliższa edycja Targów Wędkarstwa w Poznaniu odbędzie się w dniach 29 - 31 stycznia 2010

(2010/01/24 20:20)

Hols75


Nie warto jechać !!!
Dwa stoiska wędkarskie jeszcze słabe !!

http://ww6.tvp.pl/780,20100129957444.strona (2010/01/30 13:32)

okon99


wiem jedno z woblerami a jedno ze spławikami (2010/01/30 15:00)

bacik65


Hols i Okon99 nie wprowadzajcie ludzi w malin, jak was targi nie interesują bo to nie lato.Ja byłem towiem jak wyglądają,polecam każdemu bo warto a zwłaszcza młodym adeptom i tym co dopiero zaczynają z wędkarstwem i tym co chcą zacząć.Morzna dużo poznać się na wędkarstwie jak też zobaczyć różne  gadżety na temat stosowania i używania.bo sklepach ten co sprzedaje a nie wędkuje to tak nie wytłumaczy ,danego przedmiotu zwłaszcza jakiejś nowości.No i można miło spędzić czas, także z rodziną.Pozdrawiam całą brać wędkarską (2010/01/30 16:56)

u?ytkownik22602


Targi wedkarskie w kraju, gdzie prawie nie ma ryb...kupa śmiechu, naprawdę. Może ktos chce otworzyć hurtownię piasku na pustyni? (2010/01/30 18:10)

Hols75


 bacik65 - teraz to ty wprowadzasz ludzi w błąd !! i chyba pierwszy raz widzisz targi wędkarskie !!

Widocznie nie byłeś 2 lata temu na targach, bo byli wtedy wszyscy wystawcy których sprzęt jest dostępny na rynku. Jeśli Ty kupujesz sprzęt wędkarski w kwiaciarni lub drogerii to nie dziwie się, że sprzedawca nie potrafi wytłumaczyć co do czego służy.
Jeśli kogoś interesuje akwarystyka to może oko pocieszyć, pod względem wędkarskim kiepsko !! (2010/01/31 12:14)

u?ytkownik25377


Z tego co mi wiadomo w Warszawie mają się odbyć targi wędkarskie w dniach 11-14 marca w EXPO. Jak dobrze pójdzie to chyba się na nie wybiorę tylko muszę zwerbować transport:D (2010/01/31 12:21)

bacik65


Forum na tym portalu nie jest od kłótni,tylko po to żeby komuś coś doradzić albo się coś dowiedzieć,A poza tym,to czytaj dokładnie co ktoś napisał. (2010/01/31 16:28)

bacik65


HOLS75;forum na tym portalu nie jest od kłótni,tylko po to żeby komuś coś doradzić albo się coś dowiedzieć,A poza tym,to czytaj dokładnie co ktoś napisał.Kultura od mnie tego wymaga,więc PRZEPRASZAM ale wiem co mam pisać.
(2010/01/31 16:42)