Targi wędkarskie - Taniej?

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam mam pytanko a nawet kilka.
Czy na targach wędkarskich jest taniej niż normalnie w sklepie wędkarskim czy to jedno to samo?
jak to wygląda czy za wstęp trzeba płacić ? jak tak to mniej więcej ile kosztuje taki wstęp ?
i jak ktoś by mógł mi trochę powiedzieć jak to wszystko wygląda był bym wdzięczny. Pozdrawiam
użytkownik7463

Byłem rok temu. Bilet wstępu trzeba wykupić. Nie pamiętam dokładnie ile to było ale chyba w granicach 10 do 15 zł. To co mnie interesowało a były to wszelkiego rodzaju sztuczne przynęty były w cenach takich jak w sklepach internetowych. No i wyniosłem oczywiście trochę makulatury w postaci rozdawanych wszędzie kalendarzy, ulotek, przewodników i czasopism. (2010/01/09 22:56)

użytkownik13410

O właśnie, bilet wstępu jest jednorazowy czy obowiązuje przez wszystkie dni w których ta impreza się odbywa? (2010/01/09 23:50)

użytkownik3053

ok rozumiem to pewnie się wybiorę do Warszawy w marcu..
ooo i jak kolega napisał wyzej bilet jest jedno dniowy czy obowiązuje przez wszystkie dni ? (2010/01/10 14:26)

pepe79

Byłem w zeszłym roku na targach w Warszawie.
Niestety nie pamiętam jak to było dokładnie :(
Bilet chyba w okolicach 12-20 PLN.
Ale to był bilet jednorazowy -> wchodzisz, oglądasz, dostajesz katalogi, wychodzisz, a jak chcesz na drugi dzień znowu wejść to kupujesz drugi bilet - tak mi się przynajmniej wydaje.

Co do kupowania to nic podobnego. Na targach się ogląda, nie ma możliwości bezpośredniego kupowania u wystawców.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. (2010/01/27 15:20)

rajd

teraz w piątek sobote i niedziele 29-31 stycznia są targi w poznaniu bilet kosztuje 12zł i jest tylko na jeden dzień (2010/01/27 16:36)