Targi Rękodzieła Wędkarskiego

Witam wszystkich,

Chciałbym Was serdecznie zaprosić na 1 Targi Rękodzieła Wędkarskiego

O targach / Languages 1 Targi Rękodzieła Wędkarskiego – Mrzeżyno 18-20 września 2015  W dniach 18-20 wrzesień 2015 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Mrzeżynie odbędą się „I Targi Rękodzieła Wędkarskiego” w Europie. Celem imprezy jest integracja i promocja Polskiego Rękodzieła w Polsce i Europie. Wszystko o targach.
I.   Kalendarz targów.
II. O targach.
II.1 Cel targów.
II.2 Program targów.
II.3 Kategorie wystawowe.
II.4 Nagrody dla odwiedzających.
II.5 Karnety ulgowe/promocyjne na rozrywki rodzinne.
III. Oferta specjalna Trzebiatowskiej Organizacji Turystycznej „Weekend za 50%”..
IV. Festyn rodzinny.
V.   Noclegi.
VI. Ważne informacje  I.  KALENDARZ TARGÓW. W dniach 18-20 wrzesień 2015 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Mrzeżyńskim Centrum Sportu ul. Tysiąclecia 32A odbędą się „I Targi Rękodzieła Wędkarskiego” w Europie. 18 września – spotkanie organizacyjne wystawców, władz obiektu organizatora targów.
19 września – Targi Rękodzieła Wędkarskiego dla odwiedzających w godz. 10.00-18.00
20 września – Targi Rękodzieła Wędkarskiego dla odwiedzających w godz. 10.00-17.00 II. O TARGACH. II.1 Cel targów. Celem imprezy jest integracja i promocja Polskiego Rękodzieła w Polsce i Europie. Pod pojęciem „Rękodzieło wędkarskie” rozumiemy wszystkie akcesoria i przynęty wędkarskie wykonane metodą artystyczną. Polskie rękodzieło należy do ścisłej czołówki Światowego Rękodzieła, cieszy się dużym uznaniem wśród wędkarzy z całej Europy a nawet u wędkarzy zza Oceanu. Nasze przynęty coraz chętniej nabywają Szwedzi, Norwedzy, Finowie, Niemcy i Anglicy. Dlatego właśnie postanowiliśmy zorganizować targi u nas w Polsce, aby pokazać wędkarskiemu środowisku coś wyjątkowego z czego powinniśmy być bardzo dumni. Dzięki targom będziemy mieli niepowtarzalną okazję poznać i zobaczyć naszych rękodzielników, nawiązać kontakty biznesowe, nabyć ich produkty i wymienić doświadczenia. II.2 Program targów.. Zależało nam aby podczas 1 Targów Rękodzieła Wędkarskiego pokazać wszystkim jego wyjątkowość. Każdy przedmiot ręcznie wykonany ma nadaną duszę artysty, jest rzeczą unikalną i niepowtarzalną. Dlatego poprzez program targów pokażemy chcemy Wam pokazać Rękodzieło i Wędkarstwo jako coś bardzo wartościowego, coś czego my wędkarze często nie zauważamy. Uczestnicy targów będą mogli wielokrotnie wychodzić z obiektu targowego na „FESTYN RODZINNY” zorganizowany w bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowej. Będzie można w każdej chwili wyjść z rodziną na chwilkę zabawy, coś do picia i zjedzenia i powrócić na wybrane wydarzenie. Wszystko organizujemy tak, abyście cały dzień oddali się wielkiemu świętowaniu i wzajemnej integracji, aby każdy z Was wrócił od Nas zadowolony i wypoczęty. Zapraszamy do zabawy. Ogólny program targów:
– rękodzieło wędkarskie;
– warsztaty rękodzieła wędkarskiego;
– pokazy;
– konferencje tematyczne;
– promocja stowarzyszeń i towarzystw wędkarskich;
– fotografia wędkarska;
– losowanie nagród. Obecnie pracujemy nas szczegółowym programem imprezy, więcej informacji już wkrótce. II.3 Kategorie wystawowe. ręcznie wykonane błystki obrotowe i wahadła;woblery;muchy i koguty;spławiki;jigi i microjigi;startbajty i cykady;haki i główki jigowe;wędziska i rękojeści;odzież wędkarską ręcznie szytą;trofea wędkarskie;pozostałe akcesoria wędkarskie;promocja łowisk i turystyki wędkarskiej;promocję portali wędkarskich i grup społecznościowych;promocję towarzystw i stowarzyszeń działających na rzecz ryb. II.4 Nagrody dla odwiedzających. Losowanie nagród dla odwiedzających odbywać się będzie w dniu 19 września po godz. 18-tej i 20 września po godz. 17-tej na festynie rodzinnym. Nasi wystawcy, organizator i osoby zaprzyjaźnione ufundowały dla Was pakiet nagród. Każda osoba odwiedzająca targi powinna wypełnić kupon konkursowy umieszczony na bilecie lub ulotce targowej oraz wrzucić go do skrzynki konkursowej. Po zakończeniu targów, skrzynka konkursowa trafi na scenę festynu rodzinnego i w publicznym losowaniu rozlosujemy dla Was nagrody. Będą to przynęty, gadżety wędkarskie, maskotki i drobne upominki. Główną nagrodą konkursową będzie „Tydzień wczasów dla dwojga” ufundowany przez Trzebiatowską Organizację Turystyczną „Ujście Regi”. Jeśli ktoś zechce wspomóc Nas nagrodami to proszę o kontakt z organizatorem na numer tel. 665795235. Więcej informacji o nagrodach na stronie internetowej w zakładce „Korzyści i promocje”. II.5 Bilety i Karnety ulgowe na rozrywki rodzinne w okolicy. Najważniejsze dla mnie jako organizatora było zorganizowanie targów jako imprezy rodzinnej. Chcemy Wam pokazać, że wędkarstwo daje wiele możliwości na wspólne wypady i imprezy, integrację i biesiadowanie. Pokażemy Wam i waszym rodzinom, że wędkarstwo to coś więcej niż tylko kij i woda, że skupia wokół siebie wielu wartościowych ludzi, otwartych na innych i umiejących się bawić. Coraz większa rzesza kobiet wędkarzy udowadnia, że to hobby i sport dla każdego, dlatego chcemy Was zarazić naszą pozytywną energią, dlatego zrobimy wszystko aby było przede wszystkim, rodzinnie, wspólnie i wesoło. Dlatego bilety są tak tanie: BILET TARGOWY – tylko 10zł na cały dzień.
Dzieci w wieku do lat 10 wstęp całkowicie za darmo pozostałe osoby płacą 100% Karnet ulgowy na rozrywki rodzinne w okolicy.
Każda rodzina kupująca bilet wstępu otrzyma od nas „Karnet ulgowy” który będzie uprawniał do ustalonych rabatów na wstęp do okolicznych parków rozrywki i do korzystania z niektórych atrakcji w weekend targowy. Wśród nich rabat 50% na:
– Park linowy Gibon w Mrzeżynie i Rewalu;
– Stajnia Pestka w Mrzeżynie;
– Spływ kajakowy Regą oraz Paintball – Wikingowie Regi (rezerwacje);
– Fort Rogowo – Zwiedzanie;
– Muzeum Multimedialne na Klifie w Trzęsaczu;
Dodatkowo:
– Rabat w Krainie bajek w Rewalu do ceny 10zł/os.
– Pałac Trzebiatów – zwiedzanie gratis dla naszych gości; Uwaga. Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty rabatowej, zmiany proszę śledzić na bieżąco na naszej stronie w zakładce „Korzyści i promocje”. III. Oferta specjalna Trzebiatowskiej Organizacji Turystycznej „Weekend za 50%”. Na potrzeby organizacji 1 Targów Rękodzieła Wędkarskiego w Mrzeżynie Trzebiatowska Organizacja Turystyczna „Ujście Regi” nawiązała z nami współpracę i stworzyła dla naszych gości ofertę specjalną o nazwie „Weekend za 50%”. W rozumieniu tej oferty wszyscy nasi goście są uprawnieni do skorzystania ze specjalnej oferty rabatowej::
– 50% rabatu na noclegi w ramach obiektów zrzeszonych w Trzebiatowskiej Organizacji Turystycznej;
– 50% rabatu na wybraną gastronomię;
– 50% rabatu na wybrane atrakcje i rozrywki. W/w. oferta 50% rabatu obowiązuje wyłącznie w obiektach zrzeszonych w Trzebiatowskiej Organizacji Turystycznej „Ujście Regi” którą szczegółowo opisano i wymieniono obiekty objęte promocją na oficjalnej stronie internetowej towarzystwa WWW.ujscieregi.pl Link do oferty: http://www.ujscieregi.pl/asp/pl_turyst.asp?typ=14&menu=144&strona=1 IV.  Festyn rodzinny. Na potrzeby organizacji 1 Targów Rękodzieła Wędkarskiego nawiązaliśmy współpracę w Trzebiatowską Organizacją Turystyczną „Ujście Regi”.  Aby umilić Wasz pobyt w naszej miejscowości postanowiliśmy wspólnymi siłami zorganizować dla Was jako naszych gości 2-dniowy „Rodzinny Festyn” w bezpośrednim sąsiedztwie hali targowej. Wspólny wysiłek zaowocował stworzeniem wspaniałej imprezy dla całych rodzin na której będziecie mogli spokojnie posiedzieć i wypocząć a Wasze dzieci uczestniczyć we wspólnej zabawie z konkursami. Mimo tego, że nasze możliwości finansowe są bardzo ograniczone dołożymy wszelkich starań aby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Obecnie pracujemy nad szczegółowym programem festynu ale na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić niektóre elementy programu: - występy i zabawy dla dzieci;
– mnóstwo konkursów z nagrodami:
– kiermasz rękodzieła artystycznego;
– kiermasz wyrobów regionalnych:
– zajęcia z zasad „Udzielania Pierwszej Pomocy”;
– zajęcia z Ochrony Środowiska;
– wieczorne koncerty;
– integrację i biesiadowanie:
– Pokaz sztucznych ogni w dniu 19.09.2015r (godzina pokazu w trakcie ustalania). Szukamy jeszcze podmiotów wykonujących Rękodzieło Artystyczne i robiących Prawdziwe Wyroby Regionalne. Chętnych proszę o kontakt. Jeśli ktoś byłby w stanie dodatkowo wesprzeć organizację festynu w dowolny sposób (finansowy, nagrodami lub występem dla dzieci) proszę o kontakt. Daniel Grombik tel. 665795235. V.  NOCLEGI. Noclegi na weekend 18-20 wrzesień można zarezerwować na dwa sposoby: 1. Korzystając z polecanych przeze mnie obiektów, których właściciele zechcieli w jakiś sposób wesprzeć organizację naszej imprezy.
2. Korzystając z oferty noclegowej obiektów towarzystwa „Ujście Regi” w ramach oferty „Weekend za 50%”. W niektórych obiektach właściciele wyrazili zgodę na wcześniejsze przyjazdy i przedłużenie specjalnej oferty cenowej nawet do 7 dni.
Rezerwacji proszę dokonywać indywidualnie, zaznaczając, że jesteście gośćmi Targów Rękodzieła Wędkarskiego. Otrzymacie wówczas ustalone rabaty w wymienionych obiektach. Pozostawiamy Wam pełna dowolność w wyborze obiektów noclegowych uwzględniając Wasze oczekiwania i posiadane możliwości finansowe. UWAGA: Proszę o wspieranie rezerwacjami obiektów, które nas wspierają. Rezerwując noclegi w polecanych obiektach i obiektach z wykazu towarzystwa „Ujście Regi” wspierasz finansowo obiekty które zaangażowały się w pomoc w budowę naszej imprezy. Więcej informacji dotyczących noclegów znajdziecie na naszej stronie internetowejw zakładce „NOCLEGI”.
VI. WAŻNE INFORMACJE. ADRES OBIEKTU: Mrzeżyńskie Centrum Sportu
ul. Tysiąclecia 32 A
72-330 Mrzeżyno
Tel/fax 91 38-40-896
696 461 582 – Kierownik Kamil Twarzyński
www.mcs.mrzezyno.pl

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.