Zaloguj się do konta

Tańszy sprzet wedkarski !

utworzono: 2014/05/29 04:17
lobozew47

Dlaczego tanszy (dobrych firm) sprzet wedkarski z poza naszego kraju  niebudzi ziteresowania na portalach ogloszeniowych. Placimy 40% wiecej bo ufamy naszym sklepom wedkarskim?

[2014-05-29 04:17]

SVT

Dlaczego tanszy (dobrych firm) sprzet wedkarski z poza naszego kraju  niebudzi ziteresowania na portalach ogloszeniowych. Placimy 40% wiecej bo ufamy naszym sklepom wedkarskim?

Nie wiesz co to jest konkurencja? Firmy które doszły do porozumienia, założyły klan, do którego nie dopuszczają więcej firm. Nie chcąc mieć większej konkurencji. A co do naszego kraju. Żyby zarobić, trzeba drogie rzeczy sprowadzać. [2014-05-29 06:05]

Diablo

Może podeślij parę linków do tego sprzętu o 40% tańszego?
[2014-05-29 07:51]

lobozew47

Tak ja mam do sprzedania taki sprzet np.silniki MINN-KOTY ,czy echosondy LOWRENC. [2014-05-29 13:18]

SVT

Tak ja mam do sprzedania taki sprzet np.silniki MINN-KOTY ,czy echosondy LOWRENC.

Na allegro wystawiłeś? Bo widziałem takie ogłoszenie, z tymi silnikami. [2014-05-29 14:30]

darek-salamon

Malo sie mówi o firmach Guru -Leeda-Maver-Matri-Fox-Korda itd. Itd.My tylko znamu przewaznie Garbolino -Mikado-Jaxona-Mustada .Czemu? Nie ze one nas bombardują reklamami tylko my sami nie szukamy a bo kolega kupił wedke mikado to ja tez kupie i tak nakrecamy koniunkture danym firmom poprzez darmową reklamę a firm malych i dobrych jak i tanich na świecie jest wiele trzeba otworzyc kompa i poszukać.Nawet Chińskie kołowrotki mogą spokojnie rywalizowac z Mikado .Są też dobre male Japonskie firmy jak Ryobi to my decydujemy jakie firmy zaslepiaja nam oczy i staja sie potrosze troche ponopolistami. [2014-05-29 19:49]

lobozew47

Tak wystawiam sprzet wedkarski na  "allegro",ale pomimo atrakcyjnej cen brak zaiteresowania .Sprzet jest z USA  ,co ciekawe przebywa podobna droge od producenta ,a jest tanszy w sklepach amerykanskich jak w polskich.Ktos po drodze do polskich sklepow wedkarskich wiecej zdziera ,bo moze rynek nienasycony.a moze reklama zrobi pranie mozgu I itak zarobia. [2014-05-30 02:08]