Tanie spodniobuty,wodery

/ 6 odpowiedzi / 2 zdjęć
Koledzy podajcie namiary sklepy, strone internetową itd Nie mówcie o allegro chyba ze przeoczyłem coś fajnego :P
michal86fishsl

ryukon1975 Dzięki :) Jeżeli możesz polecić coś jeszcze to chętnie skorzystam :)) (2015/02/02 10:22)

ryukon1975

Dodam jeszcze że te spodniobuty tak naprawdę to kosztowały mnie ze 100 PLN licząc ile woblerów i innych przynęt dzięki nim uratowałem z zaczepów. Jeden z bardziej udanych zakupów. W tym sezonie zacznę na nich zarabiać. :)                                                    (2015/02/02 10:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Haryyy5

Tanie to pojęcie względne.  Ja mogę polecić spodniobuty jaxona. Kupiłem za ok 100 zł w pobliskim sklepie i jak dla mnie za tą cenę rewelacja. Mocne, solidnie zrobione. Już chyba z 3 sezony za nimi i jak na razie nie miałem żadnych problemów. Nie są zrobione z ceraty którą rozerwiesz czy podziurawisz na gałęziach. Polecam.

http://allegro.pl/wodery-jaxon-presige-nr-42-spodniobuty-gratisy-i4977889349.html (2015/02/02 10:49)

frgrzesiek

a ja polecam firme PROSS.troche droższe niż te podane przez was ale jakoscią je przebijają.juz dwa sezony je używam i nic im nie jest..chaszcze,kolce roślin czy ostre kamienie-dają rade..dodatkowo w kolorze moro. (2015/02/02 13:59)