Tanie sklepy wędkarskie w Warszawie

/ 35 odpowiedzi

  • konto usunięte

Okoń
Witam, pytanie jak w temacie. Jakieś względnie dobrze zaopatrzone w przynęty spinningowe Mann's i ręcznie strugane wobki, ale nie z cenami z kosmosu. Zna może ktoś takie sklepy i zechce podzielić się informacjami?
u?ytkownik4878


W Warszawie mansiki (8cm kopytka) chodzą od 2 do 3 zł.

Tańszych niż 2 zl nie znalazłem.

Ale myślę że chyba wszedzie są takie ceny.

pozdr

(2010/07/30 20:12)

u?ytkownik44916


Ceny mniej więcej są takie same w większości sklepów. Konkretniej gdybyś mógł powiedzieć gdzie szukać, jakieś nazwy albo adresy... Szukam przekroju rozmiarów i kolorów Predatora, szczególnie jakieś mniejsze rozmiary. Najmniejszy żółto czarny jest jak dla mnie numerem jeden na letni spinning. Złowiłem na niego chyba z 80% gatunków ryb które można u nas złowić, wliczając w to karpia :-D (2010/07/30 23:12)

Manolo8


Ostatnio zaopatrzyłem się w kopyta Manns na ul Deotymy 85 u Zbyszka "Mormyszki", ma duży wybór w rozmiarach i kolorystyczny choć ceny podobne ale można negocjować. Jest też duży wybór tanich kopyt Mikado ale na nie nie łowiłem, a tak przy okazji co o nich sądzicie. W sklepach internetowych Mannsa najtaniej widziałem po 2.20. (2010/07/31 16:49)

łysy wąż


A ja polecam Centrum Wędkarstwa przy Wisłostradzie ( poniżej mostu Gdańskiego ). Większego wyboru przynęt chyba nie znajdziesz. Ceny też ok. (2010/08/01 11:45)

u?ytkownik44916


Thx. Zobaczę co w trawie piszczy. A jakieś opinie o sklepie przy kole PZW na ulicy Twardej? Ja tam kilka razy byłem, ale uważam że warto mieć jakąś alternatywę. Kopyta Mikado te z "zasysającą" się główką są całkiem niezłe, ale co Mann's to Mann's... Niedościgniony. (2010/08/01 12:22)

łysy wąż


Na twardej jest raczej niewielki wybór sprzętu. Piszę o całej ofercie, bo nigdy nie zwracałem uwagi na manss'a - łowię raczej Relaxem ;-)
Osobiście mam lekką .... niechęć ( ? ) do przebywania na ul. Twardej, więc nieczęsto się tam zjawiam... (2010/08/01 16:13)

coralgol73


Ja robię zakupy w Bass-je, głównie dla tego że mam najbliżej. Ale podoba mi się w nim to że mogę wziąć wszystko do ręki, obejrzeć. Po za tym jest dość duży wybór. (2010/08/01 17:41)

u?ytkownik44916


Większe kopyta relaxa to owszem, bardzo dobra przynęta. Jeśli jednak chodzi o malutkie kopytka Mann's jest dla mnie nie do pobicia. Jest to jednak ocena subiektywna i nie każę nikomu się z nią zgadzać. Małe relaksy są trochę przesztywnione w ogonku, dopiero po kilkuminutowej kąpieli we wrzątku i rozciągnięciu nabierają dobrej akcji. Jeśli znacie jeszcze więcej sklepów, sypcie adresami... (2010/08/02 08:06)

u?ytkownik44916


Byłem w sklepie "U Zbyszka" na ul. Deotymy 85 na Woli. Polecam serdecznie i ze spokojnym sumieniem każdemu, kto ceni fachowe doradztwo i ceny nie z kosmosu. Faktycznie, wybór przynęt bardzo szeroki pod względem i rozmiaru, i kolorów. Dzięki za info kol. Manolo... (2010/08/06 08:51)

hairy


Ja osobiście polecam Sklep Zaczep na Gocławiu.
Miła obsługa ceny dla ludzi, częste rabaty, duży wybór gum, wszystkiego można dotknąć nikt nie pogania a i sprzedawcy nie naciągają.

http://zaczep.com.pl/contact.php
22 6714016 (2010/08/06 11:23)

u?ytkownik44916


Zobaczymy, ale to dopiero za kilka dni. Stronka tego sklepu troszkę kuleje, mam nadzieję że na żywo będzie znacznie lepiej... Ale opinię będę mógł wyrazić dopiero po wizycie ... Dziś na rybki i nie mam czasu się przejechać... (2010/08/06 11:31)

Manolo8


Byłem w sklepie "U Zbyszka" na ul. Deotymy 85 na Woli. Polecam serdecznie i ze spokojnym sumieniem każdemu, kto ceni fachowe doradztwo i ceny nie z kosmosu. Faktycznie, wybór przynęt bardzo szeroki pod względem i rozmiaru, i kolorów. Dzięki za info kol. Manolo...



Bardzo proszę, jest mi miło że mogłem pomóc. Godny polecenia jest sklep w Zegrzu po prawej stronie nie dojeżdżając na most na jeż Zegrzyńskim, jest tam naprawdę duży wybór, ale już nie w Warszawie.
(2010/08/08 18:36)

u?ytkownik44916


Myślę że może komuś to się przyda. Temat cały czas aktualny. Pozdrawiam.
http://www.corona-fishing.pl/?a=sklepy_corony&opcja=show&idsklep=17 (2010/08/09 10:15)

daabik


Osobiście polecam sklep w Łomiankach SLAVA (2010/08/21 13:21)

Artus


W Warszawie mansiki (8cm kopytka) chodzą od 2 do 3 zł.

Tańszych niż 2 zl nie znalazłem.

Ale myślę że chyba wszedzie są takie ceny.

pozdr



w Bassie są tańsze (2010/10/04 11:12)

baloonstyle


Nie jest to sklep z Warszawy jak w temacie ale w Trójmieście najtańsze ceny i sprzęt bez wad.
Jest to sklep internetowy, od pół roku tylko w nim kupuje.Częste rabaty ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Oto adres  www.wedkarski.com    Polecam. (2010/10/07 11:58)

LukaszM


A ja jakoś nie mogę się przekonać do tego wedkarski.com (2010/11/06 10:25)

baloonstyle


A co z nim jest nie tak? (2010/11/10 07:59)

kjb33


Ja osobiście polecam Sklep Zaczep na Gocławiu.
Miła obsługa ceny dla ludzi, częste rabaty, duży wybór gum, wszystkiego można dotknąć nikt nie pogania a i sprzedawcy nie naciągają.

http://zaczep.com.pl/contact.php
22 6714016

Witam
Byłem w tym sklepie śmiało można polecić.
Co ciekawe można na miejscu opłacić kartę lub nawet wyrobić(dla tych co zaczynają). (2010/11/10 10:34)

jacenty75


A czy istnieje jescze sklep Fish Kram przy ul. Grochowskiej 353. Był to chyba jeden z pierwszych sklepów w W-wie po upadku komuny. Niestety obsługa w nim (od początku jedna i ta sama nierefolmowalna i jescze bardziej niekompetentna babcia) była wręcz odrażająca. (2010/11/10 11:41)

GaGacek


Ja osobiście polecam Sklep Zaczep na Gocławiu.
Miła obsługa ceny dla ludzi, częste rabaty, duży wybór gum, wszystkiego można dotknąć nikt nie pogania a i sprzedawcy nie naciągają.

http://zaczep.com.pl/contact.php
22 6714016

Witam
Byłem w tym sklepie śmiało można polecić.
Co ciekawe można na miejscu opłacić kartę lub nawet wyrobić(dla tych co zaczynają).

to są te sklepy gdzie można zarazem wydać grosza i dowiedzieć się gdzie warto ruszyć na ryby.

 

 

 

(2011/01/13 11:34)

kazik-kz2


Ja polecam Wybrzeże Gdyńskie - bardzo dobry wybór.

Na Łukowaskiej też jest ok i ceny przyzwoite.

Natomiast najtańsze mann'sy w 2010 roku kupowałem na Twardej.

Predatory 8 cm (bez względu na kolor) chodziły po 2 zł.

Rippery 10 cm po 3 zł.

Plecam też Raven Fishing. Byłem na otwarciu tego sklepu - wybór byl wtedy nie ciekawy.

Pod koniec 2010 pojechalem jeszcze raz i miłe zaskoczenie. Wybór naprawde dobry i ceny przyzwoite. Bardzo często organizuja promocje, wyprzedaże. Warto do tego sklepu pojechać, po droższy sprzęt, większe zakupy, typu wędki kołowrotki. Naprawde można sporo zaoszczędzić.

 

(2011/01/13 11:57)

jacenty75


Witam,

Na Wybrzeżu Gdyńskim wybór bardzo duży jeszcze wieksza powieżchnia sklepowa i potrzeba sporo czasu aby to wszystko ogarnąć. U Zbyszka "Mormyszki" natomiast mozna zasięgnąć bardzo praktycznych informacji, to wędkarz z baaardzo dużym doświadczeniem podpartym jeszcze większą praktyką zdobytą na wodą pozatym bardzo otwarty i kontaktowy człowiek.

(2011/01/13 12:24)

u?ytkownik44916


To fakt. Piotr też fajny, pośmiać idzie a i dobrze doradzi gdzie, jak i na co. Jak na razie mój ulubiony sklep w Warszawie. (2011/01/19 22:36)

piotrek69


W hali targowej na bonifacego 4(warszawa) jest nowy wędkarski, ciekawie (2011/04/05 10:19)