Tanie kulki proteinowe czy to się opłaca?

/ 4 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam!
Przeglądając wędkarskie oferty na allegro natknąłem się na ogłoszenie o tanich kulkach http://allegro.pl/kulki-proteinowe-16mm-mix-hit-1kg-wyprzedaz-i1953493679.html co o tym sądzicie? czy tak niska cena, jak zawsze idzie w parze z jakością? czy np. do długotrwałego nęcenia na początkowe dni wystarczą słabej jakości kulki? z karpiami mam do czynienia od niedawna, stąd moja niewiedza. pozdrawiam
JKarp


CześćWidziałem coś podobnego w tym roku. Nie polecam.Pomyśl sam. Jeśli 1kg kulek kosztuje normalnie ( najtańszych ) ok 20zł a te kosztują coś ok 8zł to sam sobie resztę dopowiedz.Te kulki to są prawie pełnoletnie:-)Janusz JKarp (2011/11/30 18:21)

damian666


nie polecam tych kulek raz poskąpilem i ani brania odstraszaly ryby te kulki zamiast wabic (2011/12/03 09:33)

Dawid1346


Mam te kulki, skusiłem się na 2 kg, na próbę.

Są niby różne ("Smaki w mixie to banan, brzoskwinia, halibut, scopex, kukurydza wanilia, tutti-frutti i inne, różne kolory"), ale zapach mają taki sam i pachną jakoś tak nie świeżo, jak by pogniły czy coś w tym stylu. Nie nęciłem jeszcze tym i nie wiem czy nęcić, jak ryby pozdychają ;)

(2012/05/31 23:46)

JKarp


CześćNie nęć !Te kulki są najnormalniej zepsute.JK (2012/06/01 07:50)