Tanie kołowrotki KONGER

/ 30 odpowiedzi / 2 zdjęć
GeTe


Witam,Wykorzystując ten wątek mam pytanie Potrzebuje zakrętkę do hamulca przedniego kołowrotka Carbomax iron carp 630 która zaginęła mi na łowisku , czy ktoś mógłby sprzedać te część od zużytych lub nieużywanych z różnych powodów kołowrotków. Będę wdzięczy bo sprzęt zakupiłem w ubiegłym roku, wędkuje niestety tylko w weekendy i szkoda mi kręciołka bo prawie nówka a używać nie mogę. pozdrawiam, (2013/04/16 12:42)

u?ytkownik26223


Witamczy ktoś może posiada kołowrotek KONGER z tanich serii 1 łożyskowych np. Spirado, carbomaxx, toro, primax ... chodzi mi o ich wykonanie jak się sprawują i co mają w środku (zębatki stalowe czy jakieś ZnAl -owe lub podobne). 
Proszę nie proponować droższych (ew. w podobnej cenie) bo ma służyć w wędce do połowu żywca i na jeziorka gdzie jest sama drobnica. 
mile widziane jakieś fotki
pozdrawiam









Posiadam Carbomaxxa 440 RD do łowienia drobnicy na delikatny zestaw się nadaje.Używam taki na delikatnego feederka;Feeder do 100g 330cm,Żyłkla o,16mm koszyczki 15-20g (2013/04/16 13:48)

Majster94


Jeśli chcesz miec kołowrotek do wędziska żywcowego ,to daruj sobie Kongera.Ja na twoim miejscu dozbierałbym jeszcze troszkę kaski i kupił już coś z oferty okumy.W cenie ok 100-120 można znaleźc już przyzwoity kręcioł wyżej wymienionej firmy. (2013/04/16 20:43)

visi


Witam,Wykorzystując ten wątek mam pytanie Potrzebuje zakrętkę do hamulca przedniego kołowrotka Carbomax iron carp 630 która zaginęła mi na łowisku , czy ktoś mógłby sprzedać te część od zużytych lub nieużywanych z różnych powodów kołowrotków. Będę wdzięczy bo sprzęt zakupiłem w ubiegłym roku, wędkuje niestety tylko w weekendy i szkoda mi kręciołka bo prawie nówka a używać nie mogę. pozdrawiam,

Smialo zadzwon do firmy do serwisu ,  jest w Warszawie.

 konger pl

(2014/05/28 06:10)

rafalwedkuje


mam kongera carbomaxx iron carp 650.po 1 sezonie pękł mu w rączce ten odlew metalowy który przechodzi przez środek,a teraz poszedł wolny bieg.już nie naprawiam go,wymienie na okumę bo jednak jest sprawdzoną marką.miałem obawy co do jaxona ale amado śmiga lepiej od kongera do tej pory.i też dużo nie kosztuje


Z całym szacunkiem ale siła jaka działała na ten element musiała być odpowiednio duża.Kołowrotek to nie wciągarka czy to KONGER ,OKUMA itd.Być może wada fabryczna ale kolega nic nie pisze więc. Wydanie takiej opini o kołowrotku jest lustrzanym odbiciem obsługującego sprzęt.  (2014/05/28 10:49)