Zaloguj się do konta

Tania spławikówka (float)

utworzono: 2014/02/10 22:43
kuba234p

PRZYDAŁA by mi się wędka spławikowa (do tej pory takiej typowej spławikówki nie miałem). 
Ale tak mało łowie na spławik , tak praktycznie to łowie na spławik tylko na 3 zbiornikach a są to 2 zarośnięte stawy i jeden większy zalew (zdarza sie że połowie spławikiem na jakimś stawie prywatnym, komercji itp. ale rzadko).
Będe łowił na klasyczne zestawy spławikowe (spławik stały i przelotowy) , dlatego nie będe potrzebował dużego c.w. Rybki jakie przeważnie ciągnę na spławik ,jeszcze nie przekroczyły 2 kg więc myślę że max do jakiś 4kg.
A i jeszcze na spławik łowie bardzo mało , jak większość może wie lub nie jestem zapalonym feederowcem , ale niestety są łowiska gdzie z koszyczkiem się nie ruszysz i zostaje spławik i w związku z tym chcę żeby to była tania , a nawet bardzo tania wędka. Wiecie nie chce za coś płacić nawet tych "średnich" sum jak będe tą wędką łowił może 2-4 razy w miesiącu.
Poleccie coś w niskiej cenie ;)

PS.* Firma Jaxon niezbyt mnie interesuje :D. [2014-02-10 22:43]

Bernard51

Szukaj na allegro masz wybór dostateczny " Bolonki-Allegro pl"
[2014-02-11 06:18]

kuba234p

Wiem już na to wpadłem :D , ale pytam się bo może ktoś miałk do czynienia z  jakąś tanią spławikówką.
[2014-02-11 07:48]

RafaRyb

Kup sobie wedke okuma . Takie wedki nie są drogie i z własnego doswiadczenia wiem ze wytrzymałe .  [2014-02-11 07:56]

Vayshan

Popieram kolegę wyżej [2014-02-11 10:59]

patryk-kociemba

Wiem już na to wpadłem :D , ale pytam się bo może ktoś miałk do czynienia z  jakąś tanią spławikówką.
tania spławikówka na poczatek i do zabawy to może wybierz jaxon harmony.
Kupiłem taki kij dla zapaleńca który zaczyna swoją przygodę z wędkowaniem i jest bardzo zadowolony,kij troszkę cieżkawy ale wytrzymuję bardzo dużo.
pozdrawiam

[2014-02-11 17:27]

Arkadius

Jeśli chcesz coś taniego to polecam Ci wędki  Mikado za nieduże pieniądze można mieć fauny kijek.

[2014-02-11 20:08]

Haryyy5

Wiecie nie chce za coś płacić nawet tych "średnich" sum jak będe tą wędką łowił może 2-4 razy w miesiącu.

ehhhhhhhhhhh jak ja chciałbym cofnąć się do tych czasów kiedy 2-4 razy w miesiącu to tak mało że nie warto w sprzęt inwestować :P  gdyby nie krótki wieczorny spinning w tygodniu to pewnie takie wyniki to byłby maks moich możliwości. Praca zabija pasje :( [2014-02-12 14:18]

kuba234p

Wiecie nie chce za coś płacić nawet tych "średnich" sum jak będe tą wędką łowił może 2-4 razy w miesiącu.

ehhhhhhhhhhh jak ja chciałbym cofnąć się do tych czasów kiedy 2-4 razy w miesiącu to tak mało że nie warto w sprzęt inwestować :P  gdyby nie krótki wieczorny spinning w tygodniu to pewnie takie wyniki to byłby maks moich możliwości. Praca zabija pasje :(

Napewno masz rację :/ , ale ja nie chcę bwydawać dużych pieniędzy bo poprostu na spławik "mało łowię" :) [2014-02-12 15:59]

Arcymisiek

PRZYDAŁA by mi się wędka spławikowa (do tej pory takiej typowej spławikówki nie miałem). 
Ale tak mało łowie na spławik , tak praktycznie to łowie na spławik tylko na 3 zbiornikach a są to 2 zarośnięte stawy i jeden większy zalew (zdarza sie że połowie spławikiem na jakimś stawie prywatnym, komercji itp. ale rzadko).
Będe łowił na klasyczne zestawy spławikowe (spławik stały i przelotowy) , dlatego nie będe potrzebował dużego c.w. Rybki jakie przeważnie ciągnę na spławik ,jeszcze nie przekroczyły 2 kg więc myślę że max do jakiś 4kg.
A i jeszcze na spławik łowie bardzo mało , jak większość może wie lub nie jestem zapalonym feederowcem , ale niestety są łowiska gdzie z koszyczkiem się nie ruszysz i zostaje spławik i w związku z tym chcę żeby to była tania , a nawet bardzo tania wędka. Wiecie nie chce za coś płacić nawet tych "średnich" sum jak będe tą wędką łowił może 2-4 razy w miesiącu.

PS.* Firma Jaxon niezbyt mnie interesuje :D.

Jeżeli masz ograniczony budżet, to spróbuj zastosować zestaw spławikowy przy feederze, na jeden lub dwa wyskoki w miesiącu ze spławikiem szkoda kupować byle badziewia, a feeder na pewno da radę. :)

[2014-02-12 16:13]

kuba234p

PS.* Firma Jaxon niezbyt mnie interesuje :D.

Jeżeli masz ograniczony budżet, to spróbuj zastosować zestaw spławikowy przy feederze, na jeden lub dwa wyskoki w miesiącu ze spławikiem szkoda kupować byle badziewia, a feeder na pewno da radę. :)

Wiem już tak robiłem w  sumie i to jest , najlepsze rozwiazanie , a najwyżej jak będe miał więcej budzetu to kupie coś w  trochę wyższej cenie ;)

[2014-02-15 12:56]