Tania odzież dla SSR

/ 10 odpowiedzi
Witam wszystkich. Może ktoś zna sklep lub firmę szyjącą umundurowanie dla strażników, wędkarzy czy myśliwych. Chciałbym nabyć takie umundurowanie dla strażników SSR. Interesuje mnie coś niedrogiego. Jeśli znacie adres, stronę takich producentów dajcie znać. Aby nie reklamować tych podmiotów bardzo proszę o informacje na pv. Z góry dziękuję.
orni81


mundury polowe typu moro można zakupić na allegro chyba że musi być faktura VAT to trzeba poszperać po necie znalazłem też wysyłkowy sort mundurowy oto link:  http://www.sortmund.pl/product-pol-955-Mundur-polowy-.html (2011/05/17 18:19)

u?ytkownik37642


Moim zdaniem każdy otrzymując "blache" powinien dostac przynajmniej 50% tego co ma P.S.R. a na dzień dobry panterke i kamizele (2011/05/17 23:20)

u?ytkownik57785


Moim zdaniem każdy otrzymując "blache" powinien dostac przynajmniej 50% tego co ma P.S.R. a na dzień dobry panterke i kamizele



To prawie każdy społeczny ma 50% tego co PSR. WIĘCEJ DO ZROBIENIA. Panterkę i kamizelkę też ma. SOBIE DO KUPIENIA.

(2011/05/18 13:32)

Sniper64


Witam:)
Toś Macieju prawdę napisał:) Że by tylko 50% pracy:)
Kurcze ja załatwiałem w wojsku, prosto z magazynów ale to tak po znajomości!
A nie masz tam gdzieś na tagu gości co sprzedaje odzież przemysłową u mnie jak zaobserwowałem to mają też kompletne mundury z butami i paskami,może z nimi wejdziesz w układ i przy większych ilościach się idzie dogadać co do ceny! albo jakąś informację wydusisz gdzie takie idzie kupić! A po za tym jak masz jakiegoś znajomego wojskowego czy glinę to są też takie sklepy mundurowe aod a...do ..z gdzie sie oni doposażają z tego co unas jest to i cywile tam kupują bez problemu! (2011/05/18 18:23)

u?ytkownik57785


Witam:)
Toś Macieju prawdę napisał:) Że by tylko 50% pracy:)
Kurcze ja załatwiałem w wojsku, prosto z magazynów ale to tak po znajomości!

A nie masz tam gdzieś na tagu gości co sprzedaje odzież przemysłową u mnie jak zaobserwowałem to mają też kompletne mundury z butami i paskami,może z nimi wejdziesz w układ i przy większych ilościach się idzie dogadać co do ceny! albo jakąś informację wydusisz gdzie takie idzie kupić! A po za tym jak masz jakiegoś znajomego wojskowego czy glinę to są też takie sklepy mundurowe aod a...do ..z gdzie sie oni doposażają z tego co unas jest to i cywile tam kupują bez problemu!




Tylko w tych sklepach ceny nieraz powalaja na kolana. Wprawdzie robią niektórzy w takich sklepach też nadruki na mundurówce, koszulkach, czapkach, albo napisy wyszywane, tylko te ceny.....

(2011/05/18 18:51)

Manolo8


Sławku szukałem dosyć długo umundurowania dla swoich strażników i powiem że najprędzej kupisz w sklepach z rzeczami z demobilu (polowe mundury, płaszcze np z bundeswery) lub tak jak my kupiliśmy w hurtowni Kongera kamizelki tylko oddaliśmy je do opisania że SSR. (2011/05/18 18:52)

Sniper64


Sławku szukałem dosyć długo umundurowania dla swoich strażników i powiem że najprędzej kupisz w sklepach z rzeczami z demobilu (polowe mundury, płaszcze np z bundeswery) lub tak jak my kupiliśmy w hurtowni Kongera kamizelki tylko oddaliśmy je do opisania że SSR.

O...Widzisz w sklepach! Przypomniało mi się ze moi kumple załatwiali w sklepie wędkarskim takie kompletne ciuchy,dogadali sie ze sprzedawcą i były tańsze,np.za spodnie,bluza,czapka z materiału nie pocącego się..zapłacili 180zł ale mieli również na wymiar dowiezione! Popytaj a z tym i sklepami z demobilu to faktycznie dobry pomysł,tam to dopiero można zbić cenę! i jest praktycznie wszystko! (2011/05/18 19:38)

slawomir66


Dzięki koledzy za zainteresowanie. To że zapytałem na forum nie świadczy że sam nie szukam. A i owszem. Znalazłem producenta (czyli z pierwszych rąk) odzieży dla leśników i straży leśnej. Kurde kasa kosmiczna aczkolwiek jest tego sporo. Są w komplecie spodnie letnie, bluza letnia, kamizelka, czapka patrolówka, spodnie zimowe, kurtka zimowa, czapka zimowa. Ubiór jest w kamuflażu moro ale cena...Za 9 kompletów bo tylu strażników mamy w kole producent zaśpiewał prawie 7.500,00 złotych.
Znalazłem drugiego producenta ubioru trochę w innym charakterze tj. koszulka polo z haftem na plecach Społeczna Straż Rybacka i logo straży na piersi, polar z takim samym haftem, czapka patrolówka z logo SSR oraz bezrękawnik - kamizelka. Cena zdecydowanie niższa bo za 9 kpl wychodzi 2.300,00 złotych.
Cóż to, gdy budżet koła na cały 2011 rok wynosi 2.500,00 złotych. Z czego...

I teraz rzecz która powaliła mnie na kolana a szczęka opadła do samej ziemi.
Jako Prezes wystąpiłem do macierzystego okręgu z prośbą, wnioskiem o zakup bądź dofinansowanie do kupna tych rzeczy. I co????
Wiem nieoficjalnie bo odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Prezydium ZO rozpatrywało moje pismo i koledzy stwierdzili, że z takim pismem powinienem wystąpić do Starostwa Powiatowego bo to ono powołało Społeczną Straż Rybacką.
Hehehe mają koledzy tupet. A czyje wody pilnujemy starostwa czy PZW -takie pytanie narzuciło mi się na usta.
(2011/11/17 18:53)

u?ytkownik57785


..........a Starostwo odeśle Ciebie/Was do PZW. Znam to już, przerabiałem. (2011/11/17 18:58)

Qoorchuck


Moim zdaniem każdy otrzymując "blache" powinien dostac przynajmniej 50% tego co ma P.S.R. a na dzień dobry panterke i kamizele



To prawie każdy społeczny ma 50% tego co PSR. WIĘCEJ DO ZROBIENIA. Panterkę i kamizelkę też ma. SOBIE DO KUPIENIA.



Nie piszemy capsem na forum :) (2011/11/17 19:50)