Tani bacik - opinie

/ 3 odpowiedzi
Witam... Wiem, że temat "odgrzewany", co trochę... ale mimo to, proszę o podpowiedzi i opinię na temat tych tanich bacików:Jaxon Black Arrow 6mMistrall Delta 6mKonger Patrol Pole 6mMikado Fish Hunter Pole 6mPotrzebuję zakupić jeden z takowych, dla początkującego wędkarza, któremu nie podoba się łowienie na zwykłe wędzisko spławikowe (nie idzie łowienie z kołowrotkiem), a nie mam zbytnio doświadczenia jeżeli chodzi o rodzaje i parametry batów. Dodam tylko, że z moją bolonką konger arcus pole 6m radził sobie dobrze, gdyby nie kołowrotek ( po prostu mu przeszkadzał)...
Jędrula


Rozumiem , że to kij dla żółtodzioba ale bez przesady , to straszne badziewie . Jak już to kup wspomnianego kongera arcusa 5 m .

(2014/04/29 13:26)

Tom2000


ja polecam tego Jaxona bardzo tani a mi się nim łowi świetnie łowiłem nim z dwa tygodnie temu 8 godzin i cały czas trzymałem go w ręce pomijając czas nęcenia i przerwy na zjedzenie kanapki także nie jest jakiś strasznie ciężki także polecam :P (2014/04/29 15:47)

Tom2000


ja polecam tego Jaxona bardzo tani a mi się nim łowi świetnie łowiłem nim z dwa tygodnie temu 8 godzin i cały czas trzymałem go w ręce pomijając czas nęcenia i przerwy na zjedzenie kanapki także nie jest jakiś strasznie ciężki także polecam :P (2014/04/29 15:47)