Zaloguj się do konta

Taktyka na zawody-przygotowanie zanęty

utworzono: 2012/08/16 21:06
stuart

Witam. Chcę Wam przestawić moją taktykę na zawody a wy jeżeli mogę o to Was prosić powiedzcie mi co zmienić :)
Z góry serdecznie dziękuje.
No więc zanęta:
0,5kg zanęty na płoć Traper+0,5kg zanęty na leszcza też trapera do tego opakowanie pinek oraz prażone konopie oczywiście po namoczeniu zanęta przeleci przez sito.
Będę łowił albo normalną spławikówką albo batem(to sie okaże czy kupie bata czy nie) oczywiscie w zapasie druga wędka .spławik 2g bo na zbiorniku jest zawsze lekka fala grunt to normalka jak odmierze gruntomierzem. Oczywiście będe zarzucał w jedno miejsce (zaczepie żyłke na klipsie kołowrotka)
I jak ile błedów jest do poprawki?
[2012-08-16 21:06]

maciek34

Witaj,kilogram zanenty napewno ci niestarczy najlepsza by była mieszanka 1+2 kg.Napisz jaka ryba dominuje
[2012-08-16 21:24]

stuart

płoć i leszcz właśnie [2012-08-16 21:29]

zibipilkarz

Daj 1kg na ploc bo ona do wszystkiego idzie i 2 kg na leszcza. Dodaj aromat waniliowy , tylko że troche będzie gryźc sie z konopia. Konopie bym odrzucił
[2012-08-16 22:11]

krzychu sc

To wszystko zależy jakie mieszanki się u ciebie sprawdzają jeśli jest to traper to zrób go 2:1 z glina  argila jak pisał kolega wcześni.nie ma zenęty cud która zwabi ci ryby na łowisko to wszystko zależy od treningów .Do tego jeszcze ziemia z jokiem i będzie ok
[2012-08-16 22:52]