takie życie...

/ 7 odpowiedzi
r b

odpuście sobie te uwagi na temat zarobków za granicą, waszym zdaniem każdy który tam pracował wrócił z pełnym worem... i nie chodziło tu o to ile się płaci za kartę tylko,za co się płaci. Zauważyłem że kilku panów wypowiadających się tutaj pewnie prowadzą jakąś działalność i znając życie zawsze będą psioczyć że jet nie tak i zawsze jest za mało...

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik40353


odpuście sobie te uwagi na temat zarobków za granicą, waszym zdaniem każdy który tam pracował wrócił z pełnym worem... i nie chodziło tu o to ile się płaci za kartę tylko,za co się płaci. Zauważyłem że kilku panów wypowiadających się tutaj pewnie prowadzą jakąś działalność i znając życie zawsze będą psioczyć że jet nie tak i zawsze jest za mało...

ja kolego robię cały czas za granicą od 19 roku życia czyli 17 lat bez przerwy no i trochę wiem ile się zarabia i prośba do ciebie nie zakładaj więcej nowych wądków bo zapełnisz bzdurami pokój a jnni koledzy może mają jakieś mądrzejsze tematy do zaoferowania (2010/07/17 14:29)

Bromar


odpuście sobie te uwagi na temat zarobków za granicą, waszym zdaniem każdy który tam pracował wrócił z pełnym worem... i nie chodziło tu o to ile się płaci za kartę tylko,za co się płaci. Zauważyłem że kilku panów wypowiadających się tutaj pewnie prowadzą jakąś działalność i znając życie zawsze będą psioczyć że jet nie tak i zawsze jest za mało...

No brzana000.
Powiedz co Ci zaszkodzili na forum ludzie prowadzący własną działalność.Od może niezbyt dawna bo od 3 lat prowadzę firmę transportową, na co dzień mam kupę problemów bo to coś w którymś aucie padnie a to za fracht mało zapłacą, fakturę za usługę puszczą miesiąc później niż powinni ale czy ja tu narzekam.Do cholery dlaczego nie ruszysz głową i d.... i nie staniesz się prywaciarzem.Bo się boisz że wtopisz kasę że na chleb Ci braknie a może Ty jesteś z tych co to wolą jak rano majster czy bóg wie kto pokażą co zrobić i aby do fajrantu.Mam tyle na ile jestem w stanie zarobić.Stać mnie i na porządne auto i na mieszkanie żeby dzieciaki miały w miarę wszystko i na bibę z kolegami też mnie stać. Ale ile nocy zarwę czasami w warsztacie żeby auta rano wyjechały to tego już sam nie liczę i nikt tego nie widzi.Każdy tylko O TEN TO MUSI KOMBINOWAĆ a ruszcie dupy do banku po kredyt i zaróbcie na ratę i na opłatę dla PZW. Później czepiaj się kolego prywatnych przdsiębiorców.
Pozdrawiam zadowolony przedsiębiorca    (2010/07/17 14:38)

Bromar


odpuście sobie te uwagi na temat zarobków za granicą, waszym zdaniem każdy który tam pracował wrócił z pełnym worem... i nie chodziło tu o to ile się płaci za kartę tylko,za co się płaci. Zauważyłem że kilku panów wypowiadających się tutaj pewnie prowadzą jakąś działalność i znając życie zawsze będą psioczyć że jet nie tak i zawsze jest za mało...

Jeszcze jedno brzana000
Jeśli opłacam składki to nie przeliczam czy złowiłem ryb za tyle co zapłaciłem tylko opłacam bo tak wymaga regulamin PZW. na ryby to ja chodzę żeby odpocząć a nie odrobić zainwestowane pieniądze.Jeśli mam kaprys to jadę do sklepu ze sprzętem i kupuje to co chcę, pod koniec czerwca tylko pojechałem obejrzeć Bolonkę a wydałem w sumie około 500 PLN.
Już przeliczasz ile to trzeba złapać karpi żeby się to zwróciło.
Życzę powodzenia w Życiu i na łowisku tylko proszę zmień tok rozumowania (2010/07/17 14:53)

u?ytkownik40353


to Jego pisanie Kolego Bromar to jest tak jak w jego profilu o sobie po prostu bla bla bla (2010/07/17 15:09)

u?ytkownik8256


no tylko dodać do tego pisania amen (2010/07/17 15:16)

Bromar


to Jego pisanie Kolego Bromar to jest tak jak w jego profilu o sobie po prostu bla bla bla

No to teraz piotr100574 już wszystko jasne.Nie zaglądałem wcześniej w jego profil.Takie bla,bla to ja wydawałem z siebie jak byłem 20 lat młodszy.Mogłem wtedy więcej wypić (to dopiero było bla,bla) i dłużej wtedy seks uprawiałem.Teraz to tak 0,7 na głowę i już tylko wierna żona he he he (2010/07/17 15:21)

u?ytkownik40353


on pewnie robi w holandi przy kwiatkach jest tam gorąco no i przy tym jeszcze pewnie jara zielsko bo to tam legalne no i po tym bla bla bla (2010/07/17 15:26)