Zaloguj się do konta

Tajemnica 30 km od polskiej granicy

utworzono: 2011/01/27 21:14
lucjan50

Witam

Szanowni Panowie. Odnosze wrażenie że jezioro Orawskie to najbardziej tajemnicze łowisko w promieniu 1000km od mojego Bielska.

Załozyłem na tym forum wątek z pytaniem o aktualne info kilka razy ponawiając pytanie. Jak do tej pory na ten temat cicho-sza.

Przegladam też od jakiś 2 tygodni wszystkie znane mi portale wędkarskie. Znalazłem jedynie kilka zapytań i żadnych konkretnych odpowiedzi. No może to ze w 08 składka dzienna wynosiła 50 PLN (tyle to i ja wiem bo byłem w tym roku). Aha i jeszcze opinia miejscowego wedkarza, że Polaczki wyłowili wszystkie sandacze.

Bardzo mało jest też info na temat noclegów w regionie.

Dla kontrastu dość bogata w info i propozycje bazy noclegowej jest Liptowska Mara.

No wiec jak to jest z ta Orawską Priehradou?     

[2011-01-27 21:14]

withanight88

NIe chce kolego żeby to zabrzmiało zlośliwie ale cytuje Twoje słowa :


"Witam jestem tu od niedawna. Jestem zdziwiony bałaganem tu panujacym. Wyglada to tak jakby tu nie było żadnego gospodarza. Gzie sa admini?

Na forach panuje bezhołowie. Ten sam wątek wpisywany po kilka razy. Dla zabawy, czy chodzi o system punktowania za posty na tym portalu? Tematy watków wpisywane nie zgodnie z tematyką działów forum, wpisywanie tego samego watku w różnych działach. Awantury między forumowiczami."





Założyłes temat w łowiskach , nie otrzymałes odpowiedzi , więc założyłeś go ponownie tutaj , mam nadzieje, że sie myle ale rozwnież i tutaj odpowiedzi nie uzyskasz , jęzeli ktoś by łowisko znał zapewne by Ci idpowiedział.

[2011-01-27 21:20]

780528

Prawdę rzekasz Łukasz.
[2011-01-27 21:25]

lucjan50

Witam kolegę

Przepraszam najmocniej czy "społeczność" - "wędkarstwo zagraniczne" nie jest odpowiednim miejscem dla zadania takiego pytania???

A czym sobie zasłuzyłem Kolego na taką natychmiastową reakcję?

Czemu Kolega nie reaguje na powszechny tu bałagan a mnie tak od razu wyłowił z tej metnej wody? Czy mam podać liczne przykłady?

Prosze popatrzeć również na bardzo liczny na tym forum spam (firm, osób prywatnych sprzedających swe produkty) czyżby nie wiedziały że US filtruje nie tylko Allegro? Dlaczego dział ogłoszenia jest pusty, podczas gdy ogłoszenia są na forum?

Jeżeli Kolega pełni tu jakieś funkcje to prosze sie tym zająć. 

Doprawdy ciekawe.

Poza wszystkim potrzebuję tych informacji dlatego drążę temat.

Jeżeli wg Kolegi zdania mój watek jest nie na miejscu, prosze go zlikwidować, albo przenieść. Tylko prosze zrobic porzadek w innych sprawch.

Pozdrawiam Kolege.  

[2011-01-27 21:43]

robson1

Kolego "lucjan50"
Najlepiej jest zalogować się,zaledwie kilka dni temu na tym portalu,i mozna juz wszystko i wszystkich krytykować.Proponuje załóż blog,napisz kilka artykułów,pochwal się swoja wiedzą a zaraz będzie to inaczej wyglądało.....
[2011-01-27 21:53]

withanight88

A czym sobie zasłuzyłem Kolego na taką natychmiastową reakcję?


Przeczytalem post w Hydeparku i natknalem sie akurat na ten w Spolecznosci (rzucily mi sie w oko  loginy )






Czemu Kolega nie reaguje na powszechny tu bałagan a mnie tak od razu wyłowił z tej metnej wody? Czy mam podać liczne przykłady?


Robie co moge, nie siędze 24/h na tym forum.

Jezeli kolega może to bardzo prosze m zawsze jakaś pomoc






Prosze popatrzeć również na bardzo liczny na tym forum spam (firm, osób prywatnych sprzedających swe produkty) czyżby nie wiedziały że US filtruje nie tylko Allegro? Dlaczego dział ogłoszenia jest pusty, podczas gdy ogłoszenia są na forum?



Reklamy to juz nie w moim zakresie- jestem tylko moderatorem

Poniewaz za dział ogłoszen się płaci








[2011-01-27 21:55]

Waldi Fish

Spokojnie Panowie, bez nerwacji.
[2011-02-12 14:24]

JaroDaw

"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień"żeby się czegoś czepiać, najpierw samemu trzeba być w porządku .pozdrawiam [2011-02-14 16:09]

GBH

To łowisko na które wędkarze z Polski nagminnie jeździeli na sandacze (i jeżdżą). Były też piekne okonie. Sądząc po ubiegłorocznych wynikach (a raczej ich braku) plotka o przełowieniu wydaje się być na miejscu. Amen. [2011-02-15 08:57]

witam niekiedy sam mam obawy coś napisać żeby komuś to pasowało albo nie to się powstrzymuje nie jesteśmy tu po to by jeden drugiego ganił tylko pomagał nieraz zaczynam coś czytać i przestaje jak jeden po drugim jezdzi ale o orawie coś napisze ci noclegi to chata ANA nałoiłem sie ta boleni widziałem duże leszcze a sandacze tylko słyszałem a pojechałem tylko dla nich jak zajde adres i telefon to ci napsze nara i więcej tolerancji na tym portalu to moja prośba [2011-02-15 15:50]

sory za błędy !!!!! bo zaś coś komuś [2011-02-15 15:51]

lucjan50

Witam

Dziekuję kolego Kumak 1970 za pozytywną reakcję. Będę wdzięczny za jakies kontakty na jezioro Orawskie, szczególnie kwaterę bliskio wody. Również info o miejscu wykupu licencji.

Na Orawie byłem kilka lat temu. Wtedy do wykupu miejscowej opłaty była potrzebna tylko polska Karta Wedkarska, nic wiecej. Jak jest teraz?

Chcę się wybrać w lipcu z ojcem staruszkiem (kiedyś zapalonym wędkarzem), dlatego zalezy mi na pewnych info. 

Pozdrawiam.  

[2011-02-27 12:37]

mati8801

witam jestem tu nowy . Jezdze na Orawe co roku naprawde super lowisko od ktorego wszystko sie zaczelo  czyli moja pasja do wedkarstwa..... a mieszkam niedaleko ciebie bo w oswiecimiu . Klimat wedkowania na tej wodzie jest niezapomniany. czujesz ze obcujesz z przyroda.... tam gdzie ja jezdze nie ma praktycznie ludzi . jestem ja wedki i przyroda... pierwszy raz pojechalem tam majac lat 10 a teraz mam 23... podsumowujac lowisko naprawde fajne.

[2011-04-13 21:49]

cierpliwy1

Kolego lucjan50 ,na tym portalu ,jeżeli jakiś forumowicz udziela się długi czas
,to może pisać co mu się podoba.Może kłamać do woli i tak nikt tego nie sprawdzi
ale Tobie jako nowemu niewiele można ,żeby Ci nie przyszło do głowy,komuś zwrócić
uwagę .Są tu tacy ,którzy nie znają prawdy i o temacie nie mają pojęcia,ale
natychmiast zmieszają Cię z błotem i szybko zablokują temat.
    Pozdrawiam
 
[2011-04-13 22:06]

mimi127

Brawo Panowie :)) Jeździjcie za naszą południową granice na rybki a nasze zostawcie w spokoju :)). [2011-04-13 22:26]

pstrag222

Kolego lucjan50 ,na tym portalu ,jeżeli jakiś forumowicz udziela się długi czas
,to może pisać co mu się podoba.Może kłamać do woli i tak nikt tego nie sprawdzi
ale Tobie jako nowemu niewiele można ,żeby Ci nie przyszło do głowy,komuś zwrócić
uwagę .Są tu tacy ,którzy nie znają prawdy i o temacie nie mają pojęcia,ale
natychmiast zmieszają Cię z błotem i szybko zablokują temat.
    Pozdrawiam
 

czyli jak ktos nowy to ma siedzieć w kącie i się nie odzywać.
wielu NOWYCH wie więcej i ma takie samo prawo to udzielania się na forum i wyrażaniu swojej opinii na tym i o tym portalu
[2011-04-14 17:57]

lucjan50

Dziekuję Kolegom za info na temat Orawy.

Moze ktoś wedkował tam w zeszłym roku i jeszcze doda info na temat aktualnie obowiazujacych przepisów, kosztów.

Pozdrawiam

Lucjan

[2011-04-14 22:13]

pawelz

Kolego lucjan50 ,na tym portalu ,jeżeli jakiś forumowicz udziela się długi czas
,to może pisać co mu się podoba.Może kłamać do woli i tak nikt tego nie sprawdzi
ale Tobie jako nowemu niewiele można ,żeby Ci nie przyszło do głowy,komuś zwrócić
uwagę .Są tu tacy ,którzy nie znają prawdy i o temacie nie mają pojęcia,ale
natychmiast zmieszają Cię z błotem i szybko zablokują temat.
    Pozdrawiam
 

czyli jak ktos nowy to ma siedzieć w kącie i się nie odzywać.
wielu NOWYCH wie więcej i ma takie samo prawo to udzielania się na forum i wyrażaniu swojej opinii na tym i o tym portalu

Nie wyczules ironii w poscie kol. cierpliwy1 ? :)
[2011-04-15 11:15]

pstrag222

ironia /?/? dobre sobie
[2011-04-15 12:11]