Tabletki musujace w zanęcie. Dodawać, czy nie?

/ 7 odpowiedzi
Witam koledzy wędkarze! Ostatnio trochę się bawię z zanętami. Niektóre z nich staram się sklejać,żeby się długo rozmywały( to jak wiadomo na rzece takie cyrki). Ale na wodę stojącą chcę,żeby zanęta od razu po wrzuceniu na stanowisko zrobiła smugę wabiącą ryby. I tak przy tych moich nie zawsze udanych i mądrych pomysłach przyszło mi na myśl żeby do zanęty dodać pokruszonych tabletek musujących np. plusz. Ale jest jedno wielkie pytanie czy taka musująca tabletka nie odstraszy ryb swoim  powiedzmy w prost wybuchowym zachowaniem? No i jeszcze jedno jak już próbować to jaki smak takiej tabletki by Koledzy polecili? Proszę o wyrażenie swojego zdania na ten temat. Czy to ma jakiś sens? A może podpowiecie mi coś innego, co spowoduje wymagany prze zemnie efekt? Z góry dzięki:)
FriQ

Dodaj jeszcze bulionetke knora.. Co za pytania -.- (2011/06/28 13:56)

użytkownik36310

Nie dowiesz się nie próbując. Może na niektórych łowiskach będzie to strzał w 10? (2011/06/28 13:59)

Kamilo

Myślę, że to głupi pomysł, no ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz (2011/06/28 15:58)

kris900

A ja myślę że mogło by to wypalić jak spróbujesz to daj znać jakie efekty

(2011/06/28 21:31)

Ketsaic89

a według mnie nic to nie da bo tabletka będzie pływac po wierzchu, ale spróbować możesz (2011/06/29 07:29)

dario35

kiedys o czyms takim slyszalem ale gosciu dodawal polowe tabletki do koszyczka zanentowego pomiedzy zanente nie sprawdzalem tego ale podobno wabi ryby (2011/06/29 08:59)

MrCrasny

Wszystkiego trzeba próbować. Ostatnio zanętę uniwersalną z atraktorem leszczowym i wanilią rozmieszałem z coca colą. I brania były. (2011/06/29 10:57)