Szwedzki sandacz

/ 5 odpowiedzi
Witam kolegów,ponownie w przyszłym roku wybieram się do Szwecji,szukam namiaru na dobre sandaczowe łowiski.W tym roku połowiliśmy szczupaka do bólu,chcemy zapolować na sandały.Jeżeli macie jakis namiar bedę wdzięczny za info.A dla zainteresowanych tegoroczny wypad 6 osób,domek full wypas,dwie łodzie z silnikami elektrycznymi,zezwolenia,prom,benzynka(gaz) to koszt na osobę 630 zł.Po 3 dniach 80 szczupaków.
gral


Nie Szwecki a Szwedzki :) kolego koryguj błędy ortograficzne, przynajmniej w tytułach postów (2010/11/29 16:07)

wedkarz2309


Znam jezioro w Szwecji, które obfituje w ogromną ilość sandacza, ale najcześciej łowi się ryby małe, czasami złowi się takiego na 3-4 kg, ale głównie będzie się łowiło maluchy ok. 40 cm...

Miłą niespodzianką są przyłowy w postaci dużych szczupaków oraz miętusów...:)

(2010/11/30 00:22)

Barakuda99


Tak to jest jak się chodziło na ryby a nie do szkoły.:)

(2010/11/30 09:50)

Blitz


sami organizowaliście wypad do szwecji na szczupaki? Cena jest bardzo zachęcająca, dlatego poproszę o jakieś namiary na domek, oraz najlepsze jeziora z wysypem szczupaka. Będę wdzięczny o szerszy opis wypadu a w szczególności jak go organizowaliście, przez fora czy przez firmę zewnętrzną... łodzie, takie rzeczy również, z tym że nie znam Szwedzkiego, biegle angielski. idzie się z nimi tam dogadać? (2011/02/10 06:46)

Waldi Fish


Nie Szwecki a Szwedzki :) kolego koryguj błędy ortograficzne, przynajmniej w tytułach postów

Jak zobaczyłem Twój wpis, to przypomniało mi się, jak nauczyciel historii wpisał do dziennika temat lekcji: "Potop szwecki", co od razu ukłuło mnie w oczy, bo mimo, że pisze się Szwecja, ale są Szwedzi, więc potop jest szwedzki.
(2011/02/12 14:06)