Szwecja wędkowanie w Szwecji łowiska szwedzkie

/ 15 odpowiedzi
Witam
Proszę o pomoc  - chce jechać w dwie osoby do Szwecji na sandacza, szczupaka, okonia.
Poszukuję godnego polecenia miejsca, organizatora i porady.
Planuję wyjazd ok. 10.10.2011 - może być prom  -mój samochód lub lot samolotem i potem transfer do wyznaczonego miejsca. Mam dobrą ofertę z firmy zewprzygody.pl - ale nie widzę żadnych opinii - jełsi ktoś z Was może pomóc w temacie będę wdzięczny. Nadmienie iż nie mam doświadczenia w tego typu wyprawach. pozdrawiam
xertion


http://www.wyprawynaryby.pl/ Slyszalem ze oni organizuja bardzo fajne wyjazdy. Ktos ostatnio juz o nich wspominal na forum i pisal ze godne polecenia:) (2011/09/27 22:15)

Slawkus


dzięki za szybka reakcję!!! super!!! - jutro obdzwaniam dalej - nie mniej jednak czekam na kogoś kto wie coś nt. zewprzygody.pl - bo mam fajną ofertkę  - jezioro Bolmen - aczkolwiek nie wiem czy bez przewodnika to nie za duża zabawa.... pozdr (2011/09/27 22:48)

JOPEK1971


Mój kolega Jerd twierdzi że najlepsze łowiska są na północy i na wschodzie,południowe tereny są mocno przełowione przez nas Polaków i Niemców,nie dawno temu zaprosiłem do siebie Jerda,dwoiłem ,troiłem się by złowic coś na pokaz,rapy brały i to nie najgorzej,po wyprawie Jerd stwierdził że woli nasze dziewczyny niż ryby :-) (2011/09/27 23:20)

Slawkus


Heja
No to jedziemy na Bolmen!!! Ktoś może coś doradzić w zakresie sprzętu - tak spinningu jak i reszty zestawu - będę wdzięczny!!! Pozdrawiam (2012/04/12 22:37)

SiostraIrena


Też jedziemy na Bolmen i też przez zew przygody w tym roku 1-9.06. W jakim terminie jest wasza wyprawa?

jakby co to mozemy sie skontaktowac mailowo i podzielic spostrzezeniami. Moj mail to ekspertyzy@oseko.pl

Pozdrawiam (2012/04/27 11:45)

tonyrebeliant1


I byliscie w Szwecji?    Jak sie wyjazd udal? (2012/12/20 18:52)

jurekm1


http://www.wyprawynaryby.pl/ Slyszalem ze oni organizuja bardzo fajne wyjazdy. Ktos ostatnio juz o nich wspominal na forum i pisal ze godne polecenia:)

a to www.narybydoszwecji.pl (2012/12/20 20:47)

tonyrebeliant1


Zajrzyjcie na www.nordfishing.pl  Bardzo dobra cena i ryb w brod.Polecam (2012/12/20 21:32)

Dam1975


Fajna stronka chyba się wybiorę na jesieni bo majowy termin mi nie odpowiada, tylko ciekawe czy nie ma jeszcze dodatkowych kosztów to trochę przy tanio, byłem 2 lata temu z biurem bez promu wyszło nam na 4osoby po prawie 3tyś (2013/02/02 19:32)

tonyrebeliant1


U mnie wedkarze sie mieszcza przy 4 osobach w kwocie 1500zl/os tydzien.Paliwo,prom,domek,lodki,silniki.Bilety na prom warto kupowac wlasnie teraz,bo mozna znalezc w nizszej cenie. (2013/02/03 04:56)

twister0207


Jętka mam do ciebie pytanie ,czy masz jakieś info. odnośnie rejonu BORAS myślę o jeziorze SAWEN i okolicy , nie ukrywam ,że szukałem kogoś kto ma domek i może wynająć bez pośredników  . Byłbym wdzięczny gdybyś napisał  co można łowić wymiary ,i ilości i czy można zabrać złowione ryby, (2013/05/31 20:26)

krist


www.narybydoszwecji.pl  
 czesc wam ja ruwniesz chce sie wybrac z nimi ale bo jestem sam to cienszko znalesc ruwniesz
droga sama osobe do pary .moze ktosbychcial tez sam jechac to piszcie.
pozdrawiam
(2013/06/26 17:13)