Szukam osoby chętnej do nauczenia mnie karpiarstwa

/ 5 odpowiedzi
Witam koledzy, jestem tu nowy, mam nadzieje że mój temat opublikowałem w dobrym dziale =)

Konkretnie poszukuje kogoś kto byłby chętny podzielić się ze mną wiedzą na temat łowienia karpi. Generalnie wędkuje od dzieciaka ale karpiarstwo to dla mnie nowość w którą chcę się zagłębić.
Sprzęt podstawowy posiadam ale technika łowienia, zestawy końcowe i miejsca gdzie szukać ryb i jak nęcić to dla mnie niewiadoma =)

Jestem z Poznania i poszukuje kogoś kto w okolicach chciałby wyskoczyć co jakiś czas na rybki. Niestety ze względu na pracę mogą to być głównie zasiadki dobowe ewentualnie 2 dniowe.

Mogę opłacać łowisko za nas dwóch i jeszcze jakoś inaczej się odwdzięczać za naukę=)

Mam nadzieję, że poznam tu osobę chętną do pomocy.
Diablo


Witam koledzy, jestem tu nowy, mam nadzieje że mój temat opublikowałem w dobrym dziale =)

Konkretnie poszukuje kogoś kto byłby chętny podzielić się ze mną wiedzą na temat łowienia karpi. Generalnie wędkuje od dzieciaka ale karpiarstwo to dla mnie nowość w którą chcę się zagłębić.
Sprzęt podstawowy posiadam ale technika łowienia, zestawy końcowe i miejsca gdzie szukać ryb i jak nęcić to dla mnie niewiadoma =)

Jestem z Poznania i poszukuje kogoś kto w okolicach chciałby wyskoczyć co jakiś czas na rybki. Niestety ze względu na pracę mogą to być głównie zasiadki dobowe ewentualnie 2 dniowe.

Mogę opłacać łowisko za nas dwóch i jeszcze jakoś inaczej się odwdzięczać za naukę=)

Mam nadzieję, że poznam tu osobę chętną do pomocy.



Jak bedziesz opłacał komuś łowisko to obawiam sie że będziesz miał dużo szkoleń ale nic a nic z nich się nie nauczysz. (2014/06/29 15:58)

darek-salamon


Witam koledzy, jestem tu nowy, mam nadzieje że mój temat opublikowałem w dobrym dziale =)

Konkretnie poszukuje kogoś kto byłby chętny podzielić się ze mną wiedzą na temat łowienia karpi. Generalnie wędkuje od dzieciaka ale karpiarstwo to dla mnie nowość w którą chcę się zagłębić.
Sprzęt podstawowy posiadam ale technika łowienia, zestawy końcowe i miejsca gdzie szukać ryb i jak nęcić to dla mnie niewiadoma =)

Jestem z Poznania i poszukuje kogoś kto w okolicach chciałby wyskoczyć co jakiś czas na rybki. Niestety ze względu na pracę mogą to być głównie zasiadki dobowe ewentualnie 2 dniowe.

Mogę opłacać łowisko za nas dwóch i jeszcze jakoś inaczej się odwdzięczać za naukę=)

Mam nadzieję, że poznam tu osobę chętną do pomocy.

Poznań ma ladne lowiska w okolicy z tego co slyszalem ,wiesz co ?pojedż sobie na wybrane lowisko ,zobacz sobie  na wlasne oczy , porozmawiaj z jednym czy  drugim kolegą nad wodą, poobserwuj czy to oby karpiarze chyba odróżnisz ?jak  łowią i  na co.Badż miły i poprostu pogadaj  z nimi o  co Ci chodzi.Na forum nie ma większej gwarancji na kogo trafisz, moja dobra rada:-)  (2014/06/29 16:13)

polipoket


Przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu znajduje się sklep CarpShop. Zacznij od nich. Jedź tam i pogadaj z chłopakami. Mają łowisko, potrafią łowić i chętnie pomogą radami.

Tak jak moi poprzednicy Ci odpowiedzieli: "koniec języka za przewodnika" i zaczniesz powoli chwytać tematykę karpiarstwa.

Miejmy nadzieję, że po kilku latach praktyki to właśnie Ty zostaniesz poproszony o pomoc od karpiowego laika.

Z wędkarskim pozdrowieniem - POŁAMANIA

(2014/06/30 15:45)

adasiekn01


Dzięki za rady :)) Tak zrobię =)) Ale jakby ktoś był chętny na karpie z początkującym to jestem chętny :) (2014/07/01 21:53)

u?ytkownik6551


Kolego na ul.Rubiez masz fajne łowisko na ktorym mozna fajnie potrenowac i wciagnac sie w karpiarstwo.Jest tam duzo karpia w przedziale 3-5kg ale tez pare sztuk powyzej 10kg tez pływa.Cena jest 4pln za godzine.Łowisko w sam raz dla poczatkujacych karpiarzy. (2014/10/26 15:09)