Szukam niedużej pożyczki- jaką firmę polecacie?

/ 16 odpowiedzi
Witam, mam trochę nietypowe pytanko do kolegów wędkarzy.
W związku z tym że mam kredyt hipoteczny nie mogę wziąć już w banku kredytu, a muszę pożyczyć w ciągu 10 dni 2500 PLN na 12 lub lepiej na 18 miesięcy. Znacie może jakieś firmy które pożyczają bez zaświadczeń i sprawdzania BIK lub osoby udzielające tzw. prywatnych pożyczek? Oczywiście bez jakichś lichwiarskich procentów. 
Esox53

Jest kilka takich firm najczęściej ogłaszają się jako "kredyty chwilówki" część z nich udziela pożyczek na dowód osobisty bez żadnych zaświadczneń. (2011/10/14 14:47)

dariuszdyl

Jest kilka takich firm najczęściej ogłaszają się jako "kredyty chwilówki" część z nich udziela pożyczek na dowód osobisty bez żadnych zaświadczneń.

Widziałem, ale to są zbyt krótkie okresy spłaty jak dla mnie. (2011/10/14 15:03)

zbynio5o

Szkoda że nie mieszkasz bliżej (Sląsk), mógłbym Ci pomóc dorobić te 2-3 tysiaki w krótkim okresie. Szkoda sie znowu zadłużać. (2011/10/14 15:09)

dariuszdyl

Szkoda że nie mieszkasz bliżej (Sląsk), mógłbym Ci pomóc dorobić te 2-3 tysiaki w krótkim okresie. Szkoda sie znowu zadłużać.

Takie coś też by się przydało, tyle tylko że w naszym rejonie coś takiego jest bardzo trudno znaleźć. (2011/10/14 15:33)

mielec

Witam, mam trochę nietypowe pytanko do kolegów wędkarzy.
W związku z tym że mam kredyt hipoteczny nie mogę wziąć już w banku kredytu, a muszę pożyczyć w ciągu 10 dni 2500 PLN na 12 lub lepiej na 18 miesięcy. Znacie może jakieś firmy które pożyczają bez zaświadczeń i sprawdzania BIK lub osoby udzielające tzw. prywatnych pożyczek? Oczywiście bez jakichś lichwiarskich procentów. 

Popytaj w tych placówkach. Polbank, eurobank lub Stewczyk. nie jest to duża kwota więc myślę, że możesz u nich dostać. (2011/10/14 15:55)

89krzysztof

Szkoda że nie mieszkasz bliżej (Sląsk), mógłbym Ci pomóc dorobić te 2-3 tysiaki w krótkim okresie. Szkoda sie znowu zadłużać.

Na kredytach się nie znam, ale dorobić to i ja bym chętnie dorobił :) I jestem ze Śląska... (2011/10/14 16:33)

u?ytkownik26223

ja też  chętnie bym dorobił i jestem ze Śląska :) (2011/10/14 16:38)

kredytpol

Pragniemy zaproponować kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów na uzyskanie kredytu, pożyczki. Z naszego doświadczenia wynika że często osoby, które nie widziały możliwości otrzymania pożyczki bankowej. Dzięki naszej pomocy taką pożyczkę UZYSKUJĄ Wypełniaj po kilka wniosków, zawsze możesz zrezygnować, bez żadnych konsekwencji. Wszystkie działania są bezpłatne. PROPONUJE BEZPŁATNE KONTO INTERNETOWE Z DEBETEM NE START. SKORZYSTAJ Z PODWÓJNEGO LIMITU ZADŁUŻENIA!!! UZYSKUJESZ DEBET WYSOKOŚCI 2-KROTNOŚCI TWOICH ZAROBKÓW NETTO! ZARABIASZ 2000ZŁ = OTRZYMUJESZ DEBET 4000 ZŁ! KURJER PRZYNIESIE CI UMOWE DO DOMU. WYSTARCZY DOWÓD OSOBISTY. WNIOSEK O KONTO: http://bankpol.systempartnerski.pl/minisite/ingbankslaski/konto_osobiste.html (Jeśli link nie przenosi na stronę, proszę skopiować adres linku i wkleić w pasek zadań.) SPRAWDŹ POŻYCZKĘ ONLINE PRZEZ INTERNET! TO NIC NIE KOSZTUJE I DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJE. Kliknij link poniżej! JEŚLI LINK NIE PRZENOSI DO WNIOSKU. PROSZĘ GO SKOPIOWAĆ I WKLEIĆ W PASEK ZADAŃ PRZEGLĄDARKI INTERNETOWEJ. http://bankpol.systempartnerski.pl/e/lead/554/ Sprawdź ofertę kredytu hipotecznego!!! http://bankpol.systempartnerski.pl/e/lead/597/ PROPOZYCJE CHWILÓWEK DLA KAŻDEGO! (Jeśli link nie przenosi na stronę, proszę skopiować adres linku i wkleić w pasek zadań.) http://www.najlepszepozyczki.com/chwilowki.html Kredyt dla firm: Skorzystaj z możliwości dostępu do pieniędzy dla firm, w której: Idea Banku dostępny jest bez zabezpieczeń, na oświadczenie i nawet do trzech mln złotych. Wspiera rozwój działalności małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, a oferta kredytowa Idea Bank opiera się przede wszystkim na finansowaniu nowych pomysłów biznesowych, kredytowaniu firm dopiero wkraczających na rynek i tych, które chcą rozwijać istniejące już technologie. Bank wspiera również przedstawicieli wolnych zawodów. http://bankpol.systempartnerski.pl/minisite/ideabank/index.html LEASING: http://bankpol.systempartnerski.pl/efl/index.html (Jeśli link nie przenosi na stronę, proszę skopiować adres linku i wkleić w pasek zadań.) (2011/10/14 17:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JKarp

Cześć
Normalnie śledzą ruch internetowy...
Janusz JKarp
(2011/10/14 17:21)

ryukon1975

Cześć
Janusz JKarp

Chętni pożyczyć 2500 zł ale oddać im trzeba 4500 zł, ale cóż biznes to biznes.Zawsze ktoś się trafi i da naciągnąć.
Mam obawy że kiedyś wejdę do sklepu,spojrzę w portfel a tam mało kasy z tyłu ktoś mnie poklepie po ramieniu i powie "spokojnie,proszę tu podpisać my panu pożyczymy".:):):) (2011/10/14 17:31)

89krzysztof

Cześć
Janusz JKarp

Oni są wszędzie, wszędzie mają swoich ludzi (2011/10/14 18:40)

robcio2535

A w okolicach Gniezna jest taka możliwość :) :) :) hi hi (2011/10/14 19:59)

Diablo

A w okolicach Gniezna jest taka możliwość :) :) :) hi hi

Wszędzie jest taka możliwość ale na pewno nie siedzac na portalach :) (2011/10/14 20:07)

obcy91

A co to za praca ze 2,5-3tysia w 10dni? Hehehe  ;) Bo chyba nie grabienie liści? 
Glupie pomysly mi przychodza do glowy ;)   (2011/10/14 22:47)

u?ytkownik26223

Wszędzie jest taka możliwość ale na pewno nie siedzac na portalach :)

Ja w tej chwili siedzę sobie na krześle. :) (2011/10/14 22:58)

zbynio5o

A w okolicach Gniezna jest taka możliwość :) :) :) hi hi

Wszędzie jest taka możliwość ale na pewno nie siedzac na portalach :)

Diablo ma racje. Zarobek 2-3 tys. powiedzmy w ciągu dwóch tygodni może co nie którym wydawać sie utopią, ale w naszym kraju są takie możliwości, współpracując z pewnymi firmami.

Dlatego sorry, ale portal nie jest odpowiednim miejscem na rozmowe o dużych pieniądzach. Poważnie zainteresowanych odsyłam na priv.

(2011/10/14 23:49)