Szukam narybku pstrąga tęczowego-małopolska

/ 8 odpowiedzi
Cześć

Czy któryś z kolegów wie gdzie mogę nabyć w okolicach Bochni, Wieliczki, Limanowej narybek/kroczek pstrąga tęczowego? Dzwoniłem do Pstrągowej Doliny w Łopusznej ale tam nie mają, więc szukam dalej. Z góry dzięki za okazaną pomoc.
Pozdrawiam, Paweł
MARCIN CK

Koło Kielc jest (2015/04/13 16:16)

misiu86

http://www.sitarz-ryby.pl/  Zakopane jeśli nie za daleko
(2015/04/13 20:55)

nemo999

Pstrągi są w m. Czarny Dunajec (tak jak do Łopusznej tylko w drugą stronę) To jest ta sama firma (Kowalewskiego) i powinni Cię o tym, w Łopusznej poinformować. W tamtym roku w kwietniu kupowałem, nie było drogo, były normalne, pomarańczowe i białe. (2015/04/14 07:54)

kosikredki

Pan z Łopusznej poinformował mnie, że jego kolega w Muszynie może by miał tęczaki na sprzedaż ale musi go pierw zapytać. Mam się jeszcze z nim kontaktować pod koniec tego tygodnia. 
Pstrągi w Zakopanem również znalazłem jeśli nie znajdę nic bliżej to tam pojadę. (2015/04/14 09:10)

darek 218

zapytaj w miejscowosci Ropa kolo Gorlic (2015/04/15 18:15)

misiu86

Pan z Łopusznej poinformował mnie, że jego kolega w Muszynie może by miał tęczaki na sprzedaż ale musi go pierw zapytać. Mam się jeszcze z nim kontaktować pod koniec tego tygodnia. 
Pstrągi w Zakopanem również znalazłem jeśli nie znajdę nic bliżej to tam pojadę.

mają jeszcze potoka i pale
(2015/04/15 19:44)

kosikredki

Rybki kupione - mam jednak jeszcze jedno pytanie kupiłem dla nich specjalną paszę tonącą - czy ktoś mający większe doświadczenie niż ja powie mi czy po opadnięciu na dno pstrąg pobierze te granulki?  (2015/04/19 09:09)