Szukam miejscowki na Odrze. Okolice Zielonej Gory

/ 3 odpowiedzi
Tak jak w temacie. Szukam miejscowki na odre tak okolo 150km od mojej miejscowosci czyli byly by to okolice Zielonej Gory badz Wroclawia. Jade pierwszy raz wiec jestem totalnie zielony w temacie. Jakie miejscowki wybrac (glowki czy normalny brzeg) dodam ze chcial bym polowic leszcza, w nocy suma sandacza... (znajomi polecali okolice Urazu badz Cigacic, Ledna). Jesli chodzi o zestawy leszczowe jakich koszyczkow urzyc(feeder) w pudelku mam 40g starcza? Zylka 0.18(ok 5kg wytrzymalosci wystarczy?). Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Esox_lucius1988


powiem ci ze ja jeszcze do cigacic nad Odrę (tam mam najblizej), z tego co widze, to miejsca typowo kleniowe i boleniowe.. w sumie duzo ciekawych miejsc.. a czy głebokich? to nie wiem.. jestem jeszcze amatorem, ale sa 2 miejsca gdzie chciałbym kiedys zawedrowac. niestety 1 z nich niedostepne zamochodem (2012/06/13 20:56)

daroo2009


Widze nikt nie jest chetny mi pomoc....szkoda pojade w ciemno. Tzw spontan^^ (2012/06/14 16:06)

abigor


z braniami jest teraz różnie,ale rewelacji nie ma.Przypomne że sum w Odrze ma jeszcze okres ochronny!A co do miejscówek to każdy chwali swoje więc ja też zareklamuje odnoge i głowki na odrze (CHEŁM)okolice Chobieni co do obciążenia to 40 gr.może być za mało żyłk na leszcza ok. ale nie tylko leszcz może się trafić ja do feedera nawiniętą mam o,22 trabucco t-force czy coś koło tego (2012/06/17 15:59)