Szukam miejsca na wypoczynek/urlop wędkarski.

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich forumowiczów.

Poszukuję miejsca na wypoczynek wędkarski. Może ktoś podrzuci jakiś ciekawy pomysł? (wiem do czego służy google, również szukam, ale będę wdzięczny za każde namiary).
Jestem "niedzielnym" wędkarzem i w wyjeździe na ryby bardziej poszukuję odpoczynku, ciszy i spokoju niż pogoni za okazami. Moje wyjazdy ograniczają się raczej do jednodniowych eskapad. Tym razem chciałbym spędzić tydzień na takim odpoczynku. Miejsce musiałoby spełniać następujące warunki:
1. Camping (może być w agroturystyce). Chcę rozstawić namiot nad wodą. Dostęp do sanitariatów, jakiś sklep czy bar niedaleko.
2. Możliwość wykupienia czasowej licencji na wędkowanie, bez obowiązku kupna złowionej ryby. Nie opłacam składek PZW. Jeżeli chodzi o zarybienie, to chociaż nie interesują mnie rekordowe ryby, to żeby się jednak coś działo w interesie.
3. Miejsce dość spokojne (nie mam nic przeciwo temu, że czasami jakaś łódź przepłynie, ba! nawet przejdę do porządu dziennego nad pływającą w oddali motorówką, nie ma problemu z innymi stanowiskami wędkarzy obok, ale biwakujące rodzinki, głośne imprezki, a zwłaszcza kąpiące się dzieciaki to już za dużo).

W skrócie: w miarę cicho + namiot + płatne łowisko.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Rozważę każdą lokalizację, na taki tygodniowy długo wyczekiwany urlop jestem w stanie podjechać do każdego miejsca w Polsce.
jelec52


Zapytaj w Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie (506146777), kilka lat temu jak tam byłem to biwkowali tam i można było podjechać na stanowisko samochodem. (2018/05/29 11:04)

kotbambik


Dziękuję za odpowiedź. (2018/05/29 19:21)

pilk


Agroturystyka Agrobielik w Makrutach , rybna woda i w miarę spokojnie. (2018/05/29 20:18)