Zaloguj się do konta

Szukam ludzi do stowarzyszenia!

utworzono: 2010/04/23 07:51
Artur z Ketrzyna

Szukam ludzi chętnych założyć stowarzyszenie na rzecz jezior Siercze i Moj.

Są to dość ciekawe jeziorka, o dobrej lokalizacji turystycznej jak i z dość dobrymi dojazdami. A co najważniejsze niedaleko siebie. Dzięki takiemu stowarzyszeniu mogli byśmy zebrać fundusze na; zarybienia, kładki wędkarskie, pomosty, a nawet wybudować zjazdy do wodowania naszych łódeczek, no i organizować zawody wędkarskie i inne imprezki społecznościowo-wędkarskie, a z czasem nawet postawić jakąś stancję wędkarską.
Nie od razu Kraków zbudowano, ale stowarzyszenie użytku publicznego może się starać o dotacje Unijne i sponsoring, nawet przejmować ziemie i nieruchomości.

To jak jest na tym forum ktoś chętny uczestniczyć w tak szczytnym przedsięwzięciu?

[2010-04-23 07:51]

Artur z Ketrzyna

Nadal nie widzę chętnych, szkoda. Bo naprawdę z samych podatków można by było zrobić sporo. Na początek napisał bym projekt i poszukał bym sponsorów na odbudowę pomostu na Pałacyku (J. Siercze). Pływaki jeszcze są na złomie tak więc trochę tarcicy i wysiłku a pomościk stoi na swoim miejscu, dodać zakotwiczenie i już go fala ani lód nie zerwie.
Każdy mógł by coś wymyślić i upiększyć te łowiska, a przynajmniej zadbać o rybostan.
[2011-01-11 20:28]

grzesiek35

szczytny cel.Pozdrawiam.
[2011-01-11 21:11]

Artur z Ketrzyna

wiem że szczytny ale nikomu się nie chwapi, dołączyć. A by powstało stowarzyszenie użytku publicznego potrzebuję 15 osób. Na zwykłe wystarczy 5.
[2011-01-11 21:53]

mario5401

Pomysł bardzo dobry Chętnie bym się dołączył ale moja obecność tam nie miała by chyba większego sensu ponieważ nie mam na nic czasu. Do domu czyli w tamte okolice przyjeżdżam tylko na święta gdyż codziennie pracuje i w dodatku niedługo planuje wyruszyć gdzieś za granice. Pozostaje jeszcze sprawa kłusowników. Z tego co wiem to Jezioro Siercze jest już ostro prześwietlone od lamp halogenowych i nie łatwo tam o okaz ładnego szczupaczka.  [2011-01-28 10:12]