Szukam łowiska komercyjnego w Borach Tucholskich.

/ 6 odpowiedzi
Koledzy !
Szukam łowiska komercyjnego najlepiej w borach tucholskich z ładnym jeziorkiem z możliwościa wynajęcia łódki i domku (polecanego przez was) Dzieki za podpowiedzi.
zamierzam wybrać sie w takie miejsce we wrześniu.Pozdrawiam
kostekmar


Łowisko Piaseczno jest komercyjnym łowiskiem nawet z rybami łososiowatymi. Wszelkie dane można znaleźć w internecie. Cennik, regulamin, zakwaterowanie itp. Pozdrawiam i połamania życzę. (2011/06/26 13:09)

u?ytkownik32263


Łowisko Piaseczno jest komercyjnym łowiskiem nawet z rybami łososiowatymi. Wszelkie dane można znaleźć w internecie. Cennik, regulamin, zakwaterowanie itp. Pozdrawiam i połamania życzę.


Tylko że ceny na tym łowisku powalają na kolana. Ale zarybione i utrzymane jest perfekcyjnie. (2011/06/26 13:26)

kozioty


No właśnie widziałem cennik
Bardziej chodzi mi o ryby innego pokroju i o łowisko bardziej przystepne cenowo.
Troszkęrozszerze jego położernie.Mieszkam w miescie Łodzi i odległość jaką moge spokojnie pokonać na weekend mysle że do 350 km. w rózne strony naszego kraju.
Zależy mi na jakimś noclegu i łódce. (2011/06/26 13:44)

matigol


Jak się nie mylę to w grę może wchodzić Wygonin,komercyjne łowisko karpiowe. (2011/06/26 19:41)

henryk58


No właśnie widziałem cennik
Bardziej chodzi mi o ryby innego pokroju i o łowisko bardziej przystepne cenowo.
Troszkęrozszerze jego położernie.Mieszkam w miescie Łodzi i odległość jaką moge spokojnie pokonać na weekend mysle że do 350 km. w rózne strony naszego kraju.
Zależy mi na jakimś noclegu i łódce.

 

Zbirnik zalewowy Żur Bory Tucholskie,wody PZW ,opłata 15zł za dobę ,nocleg agroturystyka Grzybek /ceny do uzgodnienia z właścicielką /,łódki do dyspozycji za opłatą ,ryba : biała ,szczupak , sandacz , boleń okoń tylko trzeba złowić .To były suche informacje ,a ogólnie super miejsce na wypoczynek ,do tego grzyby .Z Łodzi na Gdańsk "autostradą" i w Warlubiu zjazd  i później na  Osie .

polecam




(2012/09/21 17:44)

Timur2148


tylko drapieżnik tam jest? (2012/09/21 18:11)