Szukam firmy BIG lub sprzętu z niej :)

/ 4 odpowiedzi
Witam, 4 lata temu zakupiłem po taniości 2 kołowrotki, stwierdziłem że za tą cenę są wystarczająco dobre i skusiłem się na zakup. Cena za sztukę wynosiła mnie 60 zł, a na kołowrotkach jest napisane że są z firmy BIG a model nazywa się ANGLER. Gdy do mnie doszły od razu wiedziałem że nadadzą się na połów gruntowy. Szybko okazało się jednak że są bardzo dobrze wykonane, hamulec pracował (i pracuje do dziś) jak z kołowrotka za dużo większe pieniążki. Dbam o nie cały czas i jestem pewny że wyholują dużo pięknych karpi w następny sezon. Pewnego razu stwierdziłem że przydałby mi się jeszcze jeden taki komplet, niestety szukanie w sieci przed długi czas nie przyniosło mi ani jednego pozytywnego efektu poszukiwań. Może ktoś wie gdzie taki można dostać? Albo ma taki w domu nie potrzebny - z chęcią odkupię :) Pozdrawiam!
Grzesiek75


Szukaj na bazarze u ruskich. (2014/11/07 20:43)

u?ytkownik139006


Firma, która sprzedawała te kołowrotki na allegro ma siedzibę w Wólce Kosowskiej.......chińskie centrum handlowe. (2014/11/07 22:20)

Ama


Tyle też wiem :) Niestety nie posiadają ich już, myślicie że będą to chinole o których kompletnie nic nie wiadomo? Wydaje mi się że ich jakość wykonania nie dorównywałaby chińskim.. (2014/11/10 08:18)

u?ytkownik139006


Nie ma sensu kombinować, kup tanią okume, dostaniesz 5 lat gwarancji i będziesz miał spokój. (2014/11/10 09:56)