Zaloguj się do konta

Szukam darmowego programu do nagrywania

utworzono: 2013/05/31 21:13
Artur z Ketrzyna

Cześć, szukam darmowego programu do nagrywania zdjęć, filmów i plików.
Miałem na córki laptopie Nero, ale nie działa. Cały laptop jest do formatowania. A muszę zgrać zdjęcia, bo nie chcemy ich stracić.
Co polecicie? Wolał bym żeby to była wersja po polsku, bo nie znam obcych języków...
[2013-05-31 21:13]

axelgx

Cześć!
Ja mam u siebie Ashampoo Burning Studio 2009 i jestem zadowolony tu znajdziesz najnowsza wersję :http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Burning-Studio,Program,Windows,12487.html

[2013-05-31 21:41]

withanight88

A nie prościej zrzucić wszystko na jakąś pamięć?
[2013-05-31 22:07]

JKarp

http://www.cdburnerxp.se/ [2013-06-01 04:01]

orbita9

Zdarza się że pamięć lubi "zgubić" pliki i co wtedy? Zabawa w odzyskiwanie? 

Co do programu to Ashampoo

[2013-06-01 10:47]

jamesbond

Nie zawsze da się odzyskać pliki. Po odzyskaniu nie ma drzew ścieżek i robi się burdel.
Ashampoo darmowy polecam.
[2013-06-01 11:03]

Zibi60

Zaloguj się na TNT (bezpłatna rejestracja) i ściągnij - http://tnttorrent.info/torrent/510691.html
[2013-06-01 18:48]

grisza-78

Nero, Ashampoo, LG Burning studio i wiele, wiele innych. Zobacz na Komputer Świat, albo na instalki pl, na 100 % znajdziesz jakiś darmowy program do nagrywania, czy kopiowania. Jest tego na prawdę mnóstwo.
[2013-06-01 21:30]

Artur z Ketrzyna

Tak jak kolega mówi, pamięć np.; pendrajw potrafi się popsuć, wciąć pliki. Już tak miałem jak kumpel formatował laptopa. I wtedy straciłem troszkę fotosów i nie tylko.
Zgrywając na płyty mam je zachowywane na zawsze... I w każdej chwili kilka z nich mogę zgrać na kompa.
Większość tych zdjęć jest pamiątkowa i raczej już ich nie oglądamy. Może za kilka/kilkanaście lat, tak więc szkoda zaśmiecać nimi kompa czy nośnik pamięci.
[2013-06-03 11:31]

Artur z Ketrzyna

Zaloguj się na TNT (bezpłatna rejestracja) i ściągnij - http://tnttorrent.info/torrent/510691.html

Ostatnio o torenie coś czytałem w czasopiśmie 21 wiek. Coś że on sledzi ludzi ściągających dane z internetu, i zapisuje to gdześ w pamięci. Jakaś taka baza z ludźmi i tym co ściągają i w jakich ilościach... Coś w tym stylu...

[2013-06-03 11:35]

JKarp

CześćAle wybrałeś któryś?JK [2013-06-03 11:57]

Zibi60

"Ostatnio o torenie coś czytałem w czasopiśmie 21 wiek. Coś że on sledzi ludzi ściągających dane z internetu, i zapisuje to gdześ w pamięci. Jakaś taka baza z ludźmi i tym co ściągają i w jakich ilościach... Coś w tym stylu..."

W dzisiejszych czasach i przy dzisiejszych możliwościach technicznych możemy być wszyscy inwigilowani, nie tylko ściągający pliki torrent.
[2013-06-03 14:34]

elboczek

jaki masz system ?

[2013-06-03 15:03]

elboczek

jaki masz system?
[2013-06-03 15:03]

SZUWARdragon2

Wepnij dysk z lapka do stacjonarnego i wyszukaj filmy i zdjecia,proste i szybkie.Aszampo daje jakies 70% odzysku jak i windows, jest fajny program ale w angielskiej wersji.

http://www.duckware.com/photofinder/index.html [2013-06-03 16:41]

toten

"Zgrywając na płyty mam je zachowywane na zawsze... "

Pod warunkiem właściwego przechowywania...

Płytki do nagrywania nie lubią np. światła słonecznego.

[2013-06-03 16:58]

Artur z Ketrzyna

"Zgrywając na płyty mam je zachowywane na zawsze... "

Pod warunkiem właściwego przechowywania...

Płytki do nagrywania nie lubią np. światła słonecznego.

Trzymam je w albumach do płyt DVD. Tak więc są dość dobrze przechowywane...

[2013-06-06 11:06]

Artur z Ketrzyna

Wepnij dysk z lapka do stacjonarnego i wyszukaj filmy i zdjecia,proste i szybkie.Aszampo daje jakies 70% odzysku jak i windows, jest fajny program ale w angielskiej wersji.

http://www.duckware.com/photofinder/index.html

O to chodzi że w stacjonarnym nie mam programu do nagrywania, mimo że mam bnagrywarkę. A w laptopie coś nie działa....
Koledzy nie macie jeszcze jakiś propozycji co do takiego programu w polskiej wersji?
[2013-06-06 11:07]

JKarp

http://www.cdburnerxp.se/
Jak pamiętam w czasie instalacji określasz jaka wersja językowa ma być?JK [2013-06-06 14:22]

indiann

http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/howto/index.php?sm=imgburn
Tu masz kilka opisanych programów,na pewno coś znajdziesz
[2013-06-06 15:31]

Tak jak kolega mówi, pamięć np.; pendrajw potrafi się popsuć, wciąć pliki. Już tak miałem jak kumpel formatował laptopa. I wtedy straciłem troszkę fotosów i nie tylko.
Zgrywając na płyty mam je zachowywane na zawsze... I w każdej chwili kilka z nich mogę zgrać na kompa.
Większość tych zdjęć jest pamiątkowa i raczej już ich nie oglądamy. Może za kilka/kilkanaście lat, tak więc szkoda zaśmiecać nimi kompa czy nośnik pamięci.

chwileczke.....napisałeś że laptop wymaga formatowania więc wrzucasz fotki na pendriva-formatujesz lapka-przerzucasz foty z powrotem -nagrywasz na płytke i po kłopocie.nikt ci nie każe plików przechowywać na pendrivie.. [2013-06-06 16:43]

albo sciągasz alcohol 120% wersja 15 dniowa-wypalasz co potrzeba i już. [2013-06-06 17:28]

Jack14

Artur tymczasowo warto pliki, zdjęcia, filmy itp. zrzucić na dysk zewnętrzny (jeśli posiadasz).

Co do programu nagrywającego to stare wersje Nero doskonale sobie radzą do dzisiaj, a były jako "dodatek" do kupowanych napędów CD czy też DVD.

Z tym przechowywaniem płyt DVD nawet "pod poduszką w szafie" oj żebyś kiedyś nie żałował.

Wykonanie płyt przez producentów pozostawia wiele do życzenia. Ich parametry są zdecydowanie zawyżone i czasem bywa tak, że po 10 latach możesz sobie z płyty CD czy też DVD zrobić co najwyżej wisiorek pod lusterkiem wstecznym.

Kiedyś to wszyscy kochali :-)))  

[2013-06-06 17:51]

destruktor

witam polecam ci programik bardzo prosty w obsłudze bez zbędnych gadżetów jak nero lekki dla kompa nazywa się burnaware free możesz go sobie ściągnoć z portalu dobreprogramy za darmo bez żadnego logowania poprostu wchodzisz klikasz i ściągasz  [2013-06-07 00:49]

Artur z Ketrzyna

Nie...
Właśnie jak byłem w pracy córka z kolegą to uczynili...
I stało się straciłem swoje projekty z PRO 100, i kilka innych plików.
Wku.../się że hej, ale teraz tak jest z gówniarzami....
Zbieram na swego kompa i tyle...
Resztę pozostawiam bez komentarza...
[2013-06-18 15:08]

Waldi4110

Najprościej było by z archiwizować fotki w chmurze   na przykład w google lup drop box lub chomik wszystko zabezpieczone hasłem i masz dostęp wszędzie o ile masz neta i smarfon. [2013-06-18 22:39]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia