Zaloguj się do konta

Szukam darmowego programu do nagrywania

utworzono: 2013/05/31 21:13
kedzio

Jak nie masz żadnego programu, to w zasadzie tez nie problem. Przeca każdo Winda mo Windows Media Player. No problem. Można nagrywać bez oprogramowania pozawindowsowego. [2013-06-19 21:22]

pl85

Ściągnij sobie Nero, ale darmową wersję. Działa bardzo dobrze i szybko, program też nie ma jakiś szczególnych wymagań i jest najprostszy z wszystkich programów, które używałem do nagrywania, naprawdę ciężko coś zepsuć :P Tutaj możesz pobrać najnowszą wersję Nero 9 instalkipc.pl/ [2014-03-08 13:42]

pompips

A nie prościej zrzucić wszystko na jakąś pamięć?

Zdarza się że pamięć lubi "zgubić" pliki i co wtedy? Zabawa w odzyskiwanie? 

Co do programu to AshampooTak jak kolega mówi, pamięć np.; pendrajw potrafi się popsuć, wciąć pliki. Już tak miałem jak kumpel formatował laptopa. I wtedy straciłem troszkę fotosów i nie tylko.
Zgrywając na płyty mam je zachowywane na zawsze... I w każdej chwili kilka z nich mogę zgrać na kompa.
Większość tych zdjęć jest pamiątkowa i raczej już ich nie oglądamy. Może za kilka/kilkanaście lat, tak więc szkoda zaśmiecać nimi kompa czy nośnik pamięci.

Kolego Artur nie wierz płytą z super marketów płyty te mają w swoim składzie barwnik roślinny na którym żeruje grzyb i można stracić dane z płyt. O czym przekonała się pewna potężna instytucja państwowa. Płyty do archiwizowania danych powinny być wykonane z dodatkiem złota i są odpowiednio droższe. Ale mają odpowiednio wysoka trwałość.
[2014-03-10 18:47]

lysywedkowicz

CDBurner
Szybki i prosty.
[2014-03-12 14:16]