Szukam chętnych - spotkanie z Dragonem

witam forumowiczów,w sierpniu będę wędkował w ok. Lęborka, w ramach Spotkania z Dragonem. To dobra okazja dla mnie do spotkania się z wędkarzami w północnej/północno-wschodniej części Polski np. karpiarzami, w celu zrobienia artykułu o ich łowieniu z użyciem sprzętu Dragona lub w ramach "Spotkania z Dragonem". Szczegóły dotyczące cyklu "Spotkanie z Dragonem - wędkuj z Waldkiem Ptakiem" znajdziecie tutaj: http://firmadragon.pl/index.php/polecamy/zapro-dragona
Cóż, jest to okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć, swoich technik łowienia, podzielenia się wiedzą, pokazania się szerszej publiczności. Niewykluczone, że któryś z uczestników spotkania w przyszłości będzie regularnie pisał dla Dragona o łowieniu karpi lub inną metodą, techniką. Takiego autora Dragon ma zwyczaj wyposażyć w sprzęt.Poza tym, robię przyzwoite zdjęcia, więc zawsze pozostanie pamiątka ze wspólnego wędkowania i ze złowionymi rybami. Uczestnik otrzymane zdjęcia będzie mógł użyć (w celach niekomercyjnych) np. na tym forum.Na życzenie, utajnię miejsce połowu, aby miejscówka nadal pozostała tajna.Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów jest zainteresowany tematem, to proszę pisać na adres lowiska@gmail.com Odbiorę pocztę i odpowiem.
Podkreślę, że nie chodzi o szukanie wśród Was guru i mistrzów nad mistrzami (choć wielu dobrych wędkarzy zapewne tutaj się znajduje), a ludzi, którzy łowią z użyciem sprzętu (asortymentu) Dragona i chcą pokazać swój sposób łowienia. Przywiozę trochę sprzętu, więc będzie okazja obejrzeć i wypróbować na łowisku. Jeśli napisałem niejasno, to proszę pisać i pytać. Chętnie odpowiem.
pozdrawiamWaldemar Ptak

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty