Sztywna bolonka

/ 3 odpowiedzi
Witam, mam pytanie jaką sztywną bolonke możecie mi polecić do +/- 400zł. Będe nią łowił w dużym kanale gdzie woda raz wolniutko płynie a gdzie indziej stoi. Będę łowił płotki i leszcze, chce wymienić moją bolonke którą jest bardzo miękka i nie mogę nią swobodnie rzucać spławikiem 1g. Szukam czegoś sztywnego co nie będzie mi utrudniało łowienia podczas wiatru, proszę o pomoc. Wiem że bolonka to raczej na rzekę ale ja już parę lat łowie na tą metodę na wodzie stojącej i jest dobrze
u?ytkownik102837


Jeśli chodzi o sztywną bolonke to mikado nsc bolognese, kosztuje ona powyżej 300zł w wersji 6m. Jest to kij z starej seri, ale na prawde warty uwagi, jest bardzo sztywny w porównaniu z innymi kijami i bardzo dobrze radzi sobie przy dużym wietrze z małym obciążeniem.


pozdrawiam Boczny Trok (2014/05/03 21:18)

Jędrula


Kup kij najlżejszy w tej cenie ,do tego o szczytowej akcji . Nie zapomnij jednak pomacać kija w realu przed zakupem na necie . (2014/05/03 21:28)

u?ytkownik149822


Dobra bolonka, zawsze kosztuje bardzo dużo. Nie należy mylić wędek z napisem "Bolognese" lub "Bolo" z wędkami firm produkujących w technice Reglass taki jak "Veret, FAPS, Milo itd. (2014/05/04 11:23)