Zaloguj się do konta

Sztywna podłoga do pontonu AVIKS

utworzono: 2016/05/15 12:42
RybakStefan

Witajcie.

Rozważam kupno pontonu AVIKSa z seria "Light". W ofercie firmy jest mowa o możliwości dokupienia podłogi sztywnej typu "książka". Jako że nie znam się na tym, mam kilka pytań do "zorientowanych":

1. czy taka podłoga zapewnia pewne stanie na niej (oczywiście chodzi o spinning),
2. czy ta podłoga nie wymaga (przypadkiem) bocznych, akuminowych listew,
3. a na koniec byłbym bardzo zobowiązany za opinie użytkowników takich pontonów (AVIKS), którzy wędkują na stojąco z tych jednostek.
  [2016-05-15 12:42]

bony20

1. czy taka podłoga zapewnia pewne stanie na niej (oczywiście chodzi o spinning),
tak, ja swobodnie jerkuje na stojąco.
2. czy ta podłoga nie wymaga (przypadkiem) bocznych, akuminowych listew,
sa zbędne.
3. a na koniec byłbym bardzo zobowiązany za opinie użytkowników takich pontonów (AVIKS), którzy wędkują na stojąco z tych jednostek.
mam aviksa już chyba trzeci rok, składam rozkładam co tydzień, pływam od kwietnia po grudzień, ogólnie polecam. [2016-09-09 07:36]

miecz-gaz

Witam serdecznie.
Posiadam 350 Aviks ze sztywną podłogą ,  świetny produkt.
Miałem małe wątpliwości lecz wybrałem. Problem powstal podczas zakupu silnika spalinowego
do pontonu o pawęży równe 40 cm. wszelkie kryteria spełnia tylko jeden silnik z krótką kolumną   to HONDA  443mm
I taki zakupiłem po dwóch  latach, chciałem tańszy  lecz nie ma co szczędzi. Wymogi jakie ma do spełnienia płyta kawitacyjna 
są  bardzo duźe. Wszędzie wmawiają  źe  jak kurtka to kurtka nie ważne by sprzedać produkt i wtedy zaczyna się  co teraz zrobić 
jak śruba wyłazi z wody podczas pływania lub jest za głęboko pod stępką tzn.  po niżej dna łudki czy pontonu.
A sztywna podłoga to czysty komfort. Pozdro. [2016-11-27 10:11]

amstaf358

Mam Ellinga 310cm z taką podłogą,sprawdza się doskonale,można stać i spiningować swobodnie ,i co NAJWAŻNIEJSZE nie ma tych pieprzonych profili bocznych które tylko utrudniają i wydłużają czas składania pontonu............. [2016-11-27 14:57]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia