Sztuczne przynęty na jaką rybę ?

/ 8 odpowiedzi
Witam. Posiadam mały zestaw sztucznych przynęt lecz niewiem zabardzo na jakie ryby one są najlepsze. Próbowałem wiele razy lecz miałem brania tylko na jednego woblera. Niewiem czy źle prowadzę przynęty czy niema ryb w tym zbiorniku które preferują te przynęty. Proszę o pomoc w dobierzeniu przynęt do określonej ryby. Pozdrawiam i życzę duuuużej ryby :D



Ps. Czytałem i oglądałem filmiki o przynętach ale podobno każdy drapieżnik lubi "zazwyczaj" swój kolor

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik95105


te większe woblery, wahadłówki i wirówki to na szczupaka, mniejsze woblery to na okonia, może też się skusić kleń lub jaź, niektóre z tych gum na sandacza i szczupaka , a niech zgadnę brania miałeś na tego łamanego woblera    (2012/05/22 21:17)

GenderaS95


brania były na tego trzeciego z lewej strony :D Dzięki za odpowiedź . (2012/05/23 15:42)

bednar14


Te 7 woblerów z prawej strony dobrze mogą ci się sprawdzić na klenie w rzece lub pstrągi. Całkiem ciekawe wzory. (2012/06/13 14:30)

egzekutor


jesienia sprawdzi się na pewno lamany szczupaczek w tamtym roku mialem na podobnego ponad 30 sztuk od 60 cm do 100cm, poper bedzie dobry na bolenia na podobny złapalem 72 cm. wobler ostatni na dole prawa strona na brzany. pomarańczowe gumy i kopyta ponoć są dobre na sandacze ale nie jestem ich specjalista wiec bierz na ta wypowiedz poprawke. (2012/06/14 10:41)

egzekutor


chodzilo mi o popera bialo czerwonego bo sa dwa. na szczupaka bralbym tylko z tego imitacje szczupaczka, niebieskie dwa woblery białe kopyto, gnoma choć kup sobie alge 3.  (2012/06/14 10:44)