Zaloguj się do konta

Sztuczna mucha jak prawdziwa

utworzono: 2011/03/17 21:05
nicponios

Witam,mam zamiar pójsc porzucac blaszkami i gumkami na rzeke na której wystepuje pstrąg.A w swoim zaopatrzeniu mam takie muszki które maja dziurke w długości swojego "ciała", wygladaja ona jak prawdziwe i teraz jakie macie pomysły żeby zmontowac z tego jakis zestaw na rzeke? Ja myślałem tak: na końcu żyłki wiąże mały haczyk a przed zawiazaniem nawlekam ta właśnie muszke a wyżej jakies kilkadziesiat centymetrów zawiesze mała srucinke zaciskową, co wy na to? Czekam na wasze pomysły:)LINK DO ZDJĘCIA: http://img718.imageshack.us/i/nok439.jpg/ [2011-03-17 21:05]

SiwyDym

Witam.Spróbuj na bocznym troku,może coś się skusi.pozdrawiam i życzę połamania
[2011-03-17 22:59]

nicponios

myśle że może byc dobre, ale nie najlepsze, pstrag zwraca uwage na cos jak wpada do wody, czyli przydałoby sie rzucac czesciej, a tak bocznym trokiem, no nie wiem.Myślałem juz o tym żeby korek od wina zamontowac na żyłke i przystopowac go śrucinka zaciskowa... [2011-03-17 23:07]

nicponios

myśle o tym żeby ta muszka unosiła sie na powierzchni, ale czy dobrze myśle to Wy mi doradzicie....THX [2011-03-18 13:50]

nicponios

halooo... [2011-03-19 12:39]

kitokno

myśle o tym żeby ta muszka unosiła sie na powierzchni, ale czy dobrze myśle to Wy mi doradzicie....THX

Radzę przeczytać regulamin a dopiero potem główkować.Z opisu przynęty wynika, że są to tzw muchy tubowe a te zbroi się kotwiczką i służą do łowienia w toni a nie na powierzchni wody.Na wodach pstrągowych używanie wszelkiego rodzaju spławików i kul wodnych(o ile wiesz co to jest) jest zabronione.Uwaga do ludzi wydających karty wędkarskie bez jakiegokolwiek egzaminu- na powyższym przykładzie widać jak produkujecie młodocianych kłusowników.Pytający nie ma pojęcia o regulaminie i to nie z własnej winy. [2011-03-21 13:45]

nicponios

no to żeś zabłysnął:) ...."uprzejmie donosze..."mam takie coś, nie chce uzbrajac tego w kotwiczeke, nie mam zamiaru rzuca ze spławikiem ani z kula!! ale widze że twoje czytanie ze zrozumieniem jest na poziomie ziomieeeee....narty [2011-03-21 13:50]