Szreniawa (nie) tylko dla twardzieli

/ 5 odpowiedzi
Przygodę z tą uroczą acz wymagającą i trudną technicznie rzeką rozpocząłem kilka lat temu, pomimo że na pierwszy rzut oka rzeka zdaję się odkrywać swe tajemnice wyłącznie przed najbardziej zdeterminowanymi łowcami pstrągów.
Zachęcam jednakowoż aby dać szansę sobie i przyszłym trofeom, wysokie brzegi gęstwina drzew oraz stroszących się pokrzyw mogą skutecznie odstraszyć, nie mniej jednak są odcinki sprzyjające do przeżycia wspaniałej przygody z kropkowanym dla przeciętnego łowcy.
Niebawem umieszczę zdjęcia z takich miejsc, ostatnio odniosłem sukces wielokrotny :D łowiąc na muchę.
Pozdrawiam gorąco szacowne grono kolegów z Koła Garnizonowego.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Piotr 100574


chodzi koledze o Szreniawę w województwie małopolskim?? jak tak to też tam łowię jak jestem w Polsce (2015/07/06 20:08)

Tredowaty


tak zdecydowanie od Słomnik po Proszowice fenomenalna woda azali dzisiejszy dzień zaliczam do jednych z gorszych może nie ze względu na brak współpracy kropkowanego, lecz o pechowość dzisiejszej wyprawy, reasumując to jeden z tych dni gdzie pech siada na plecach i sprowadza drobne nieszczęścia pozdrawiam i może kiedyś spotkamy się nad ta wspaniała rzeką. (2015/07/06 21:07)

Piotr 100574


będę za tydzień w Polsce i mieszkam w Proszowicach,możemy się spotkać i połowić ,tylko nie w niedzielę bo na Wiśle będę na zawodach spinningowych (2015/07/06 21:13)

Tredowaty


ja także w niedzielę mam zawody muchowe na Rabie własnie zabieram sie powoli za kręcenie kolejnych medalowych ;) muszek :D
(2015/07/06 21:16)

Piotr 100574


też próbuję nieraz łowić na muszkę ,jak coś to pisz na priw,w Polsce będę do końca lipca (2015/07/06 21:28)