Szlag mnie trafia

/ 27 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik116256


Kolego @Romuald55 napisałeś:  Nowe prawo reguluje sposób postępowania ze zwierzętami
Wraz z internetowym KŁAMCĄ Mimronem walisz tekstami o tym, że należy zamknąć Koło Grodzkie bo to koło pieniaczy i zadymiarzy. Napiszcie dziewczynki co was boli i na czym polega to NASZE zadymiarstwo. Bo jeżeli na wytykaniu przypadków niewypełniania zobowiązań statutowych lub na barbarzyństwie którego jakoś dziwnym trafem nie zauważacie to może czas na analizę i chwilkę prawdy.
Czemu przeciwstawia się GRODZKIE?:
ZARYBIANIE: http://www.archiwum.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=31
Szkółka młodzieżowa: http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=331
Straż: http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=335
itp itd....
No to ja WAS Panie Mimron i Romuald przepraszam za to, że jest takie KOŁO w którym się Ludziom chce wyjść poza wszechotaczającą "glebę" i bylejakość. Że są Ludzie, którzy nie dla poklasku i medialnego blichtru walą prawdę - prosto w twarz.
Tak to faktycznie wyższa forma zadymiarstwa.
Tak jak wielokrotnie zwrócili uwagę koledzy Mimron i Romuald - czas rozwiązać to GRODZKIE !
T.
P.S. Panie Mimron. Wróć ! Panie Komendancie Kurzeja. Ostatnim obślizgłym mailem do JarekK i odwróconym o 180 stopni zapisem na jednym z portali przegiąłeś Pan naszą cierpliwość. Taryfa ulgowa związana z Pana huśtawkami zdrowotno - emocjonalnymi się skończyła. Grożenie i zastraszanie użytkowników (nie tylko tego forum) dobiega kresu. Chamstwo, kłamstwo i głupota nawet w Naszym przypadku nadtolerancyjności mają swoje granice. Teraz Pan łaskawie będzie wyglądał listonosza (a zapewniam, że w przeciwieństwie do Pana mamy grube dowody i potrafimy językiem odpowiednim pismo zredagować).
Bez odbioru Panie Kurzeja. Bez odbioru...                                               


obrażanie ludzi przychodzi ci bardzo łatwo to świadczy tylko o tobie - nie wiem , czy moderacja reaguje jeszcze na takie zachowania? (2012/06/25 15:56)

adler


Witajcie . Rzeknę tylko " Ludzie , chcecie się pozabijać ? " Cóż żeście sobie uczynili że tak się nie lubicie ? Gdzie tylko się traficie od razu kosa . Trudno zamykam wątek resztę dopowiedźcie sobie na priv jak przystało na dżentelmenów . 

Pozdrawiam Krzysztof O . - adler 

(2012/06/25 16:57)