Zaloguj się do konta

Szlachetna Paczka - Koszalin

utworzono: 2012/12/05 21:49
rzepaBrd

Witam
Zamieszczam ten post w imieniu klasy 3b Zespołu Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.
Uczniowie klasy 3b zaangażowali się w pomoc rodzinie, która marzy o kilku rzeczach.
 Ktoś poprosił o przedmiot jakim jest kołowrotek wędkarski. Niestety czasu jest mało, a wiele radości mógłby przynieść czyjś  sprawny kołowrotek, który być może leży tam u kogoś w szafie nieużywany i niszczeje.

Jeżeli ktoś z okolic Koszalina miałby sprawny i niepotrzebny kołowrotek który chciałby podarować tej konkretnej rodzinie to prosiłbym o kontakt mailowy z jednym z uczniów klasy 3b.


e mail
moodesty@op.pl



dziękuję w imieniu rodziny i klasy 3b
[2012-12-05 21:49]

MASTINO

Coś Wam podpowiem, Droga Młodzieży z 3 b. Postarajcie się zrzucić np. po 2 złote każdy z klasy (nie jest to duża kwota raczej), co powiedzmy przy 20-tu osobach w klasie da Wam 40 zł. Za tę kwotę można już kupić w sklepie wędkarskim NOWY kołowrotek. Nie będzie to żaden Mercedes wśród kołowrotków, ale będzie nowiusieńki, w pudełku i bez pyłku kurzu i śladów używania. Dla początkującego, młodego wędkarza będzie napewno wystraczająco radosnym souvenirem pod choinkę. Jak wiesz przesyłki w tym kraju kosztują, nawet jak ktoś ma taki kołowrotek, to za przesyłkę musi zapłacić. Tak więc myślę, że od braku dwóch złotych nikt z Was nie zbiednieje, a przy składce od każdej osoby możecie mieć już całkiem fajny sprzęcik na prezent. [2012-12-06 07:24]

JKarp

CześćMaciek dwa złote to ja dostawałem od rodziców na lody 40 lat temu.Po piętce się z rzućcie i kupicie naprawdę fajny sprzęt.JK [2012-12-06 10:15]

Bernard51

itam
Zamieszczam ten post w imieniu klasy 3b Zespołu Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.
Uczniowie klasy 3b zaangażowali się w pomoc rodzinie, która marzy o kilku rzeczach.
 Ktoś poprosił o przedmiot jakim jest kołowrotek wędkarski. Niestety czasu jest mało, a wiele radości mógłby przynieść czyjś  sprawny kołowrotek, który być może leży tam u kogoś w szafie nieużywany i niszczeje.

Ktoś poprosił o kolowrotek!!
Nie chodzi o 2-5 zl ale napewno zlozyli sie już troche wiecej a dodatkowo proszą o kolowrotek , który moze komuś zbywa (obdarzyć chcą nie tylko jedno dziecko).
Wiec trzeba poprzec taka inicjatywę!
[2012-12-06 11:15]

withanight88

CześćMaciek dwa złote to ja dostawałem od rodziców na lody 40 lat temu.Po piętce się z rzućcie i kupicie naprawdę fajny sprzęt.JK



Po co ?? jak można na metodę "na Balcera" ....
[2012-12-06 17:40]

MASTINO

CześćMaciek dwa złote to ja dostawałem od rodziców na lody 40 lat temu.Po piętce się z rzućcie i kupicie naprawdę fajny sprzęt.JK




Ja musiałem sprzedać butelki, makulaturę, albo jagody jak nazbierałem :) Tylko wiesz, jak dzieciaki mają do obdarowania jeszcze więcej osób, to tych złotówek będzie trzeba więcej uzbierać. Są różne portale na necie, na których ludzie oferują wiele fajnych rzeczy za darmo, bo albo nie potrzebują, albo mają a nie wiedzą do czego to służy, albo po kimś im zostało itp. Kolega ostatnio znalazł tam i otrzymał od babki nowiutki 17' monitor do kompa. Kubita rozwiodła się z mężem i nie chciała niczego co było jego :) Pytałem go, czy czasem nie miała auta po nim :) Rozdała karton gier komputerowych, jakiś osprzęt no i ten monitor, jeszcze w kartonie. Jak ślepej kurze ziarno :) A widziałem na takich portalach równierz sprzęt wędkarski.

[2012-12-07 06:28]

Witaj Maciek, trzeba było brać kubitę :))) też była jego :)) z klamorami............
[2012-12-07 08:08]

MASTINO

Witaj Maciek, trzeba było brać kubitę :))) też była jego :)) z klamorami............



Hej Mirek :) Kiedyś widziałem w piekarni taką kartkę przy bułkach: 

"Towar macany, należy do macanta" :))))))))))))) Wolę ten nie tenteges... :))))



[2012-12-07 11:04]

Kubicie darowł byś życie tzn; wolność, a klamoty by zostały " wilk syty i owca cała " co Ci po kubicie po przejściach :))))))) dać jej tlenu a niech se idzie bez balastu (klamotów) :)))))
[2012-12-07 11:41]