Szkółka wędkarska

/ 4 odpowiedzi
Mam pytanko - czy w województwie łódzkim są jakieś szkółki wędkarskie dla dzieci i młodzieży? Mam na zbyciu trochę -duży karton drobnego wyposażenia wędkarskiego pudełka, przynęty spinningowe, inne drobiazgi, wszystko użytkowo sprawne, których nie używam i nie będę używał. Sprzedaż ich nie ma sensu, bo byłaby mało opłacalna, a nie mam chęci dokładać, natomiast z chęcią oddam nieodpłatnie dla celów użytkowych, poglądowych i szkoleniowych dla dzieci i młodzieży.
Jedynym warunkiem jest zabranie całości.
Jeśli jakieś koło prowadzi szkółkę, lub ktoś z Koleżanek i Kolegów zna namiar na takową, proszę o kontakt na priv.
Artur z Ketrzyna

Pewnie byś musiał popisać do kół.

Ale jak coś My prowadzimy Szkółkę Wędkarską "Mazurskie Okonki", z tym że to przy kole PZW Mazury w Kętrzynie.

Bylibyśmy wdzięczni
Telefon do nas 510 306 896
  (2022/10/22 18:13)

Sith

Trochę daleko, a karton tych drobiazgów waży sporo ponad 10 kg (do przeniesienia tego trzeba dwóch solidnych chłopów), koszty wysyłki byłyby koszmarne, chyba, że ktoś od Was byłby w Łodzi samochodem, to przy okazji mógłby zabrać. (2022/10/24 06:33)

Artur z Ketrzyna

Trochę daleko, a karton tych drobiazgów waży sporo ponad 10 kg (do przeniesienia tego trzeba dwóch solidnych chłopów), koszty wysyłki byłyby koszmarne, chyba, że ktoś od Was byłby w Łodzi samochodem, to przy okazji mógłby zabrać.
nie wybieramy się tak daleko, ale z
jak kurier nie zdarłr by skóry to byśmy pokryli koszt.

(2022/11/10 18:03)

Artur z Ketrzyna

14 listopada dzieciaki będą przy zarybieniu za środki koła :-) (2022/11/10 18:04)