Zaloguj się do konta

Szczytówki do feedera Mikado Golden Lion

utworzono: 2014/10/16 18:41
turu

witam orientuje się ktoś gdzie można dokupić (jakiś sklep internetowy) oryginalne szczytówki do federka mikado seria golden lion 3,60 do 100 g. z góry dziękuje za odp.
[2014-10-16 18:41]

Jędrula

Tu zapytaj - http://www.mikado.pl/

Ale po co kombinować , przecież w sklepach wędkarskich jest pełno szczytówek do feederów a najlepsze jest to , że wszystkie są produkowane w jednej chińskiej fabryce .

[2014-10-16 19:00]

turu

byłem dzisiaj w hurtowni  wędkarskiej i nie znalazłem pasującej do w/w federka padaka  dla tego pytam bo już nie chce na darmo jeżdzić ipalić ropy
[2014-10-16 19:14]

turu

może ktoś ma jeszcze jakieś sprawdzone sklepy z tym sprzętem
[2014-10-16 19:22]

Jędrula

byłem dzisiaj w hurtowni  wędkarskiej i nie znalazłem pasującej do w/w federka padaka  dla tego pytam bo już nie chce na darmo jeżdzić ipalić ropy

U mnie w mieście są cztery sklepy wędkarskie i w każdym szczytówek od groma . Po drugie taką szczytówkę trzeba przypasować , nawet oryginalne partie mogą się różnić , wtedy co ?

[2014-10-16 19:26]

turu

myśle że jak znajde z firmy mikado to bardziej przypasuje jak te jaxony
[2014-10-16 19:34]

Jędrula

myśle że jak znajde z firmy mikado to bardziej przypasuje jak te jaxony

To nie ma żadnego znaczenia jaka firma , liczy się rozmiar szczytówki ''fi'' i krzywa ugięcia . Niepotrzebnie kombinujesz ale mimo wszystko powodzenia życzę :)

[2014-10-16 19:42]

turu

poszukam jeszcze , dzięki za odp.
[2014-10-16 20:21]

notaki

Po pierwsze - musisz się zdecydować ajkiej twardości szukasz
Po drugie: musisz zmierzyc średnicę szczytówki  na samym dole.

Jest tego masa.
Jesli nie chce Ci się biegac po sklepach - możesz zajrzeć i tu:
allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=szczytówki+do+feedera
[2014-10-17 14:07]

odrofan

Witam. Niedawno znajomemu kupiłem szczytówkę do ,,golden liona'' , bez problemu dopasowałem w sklepie średnicę - pamiętam że pasują od jaxon eternum picker i od jaxon grand virtuoso do 120 cw i jeszcze innych  , więc nie ma problemu ta średnica jest dość popularna .

[2014-10-17 20:20]

bocznytrok

Witam. Niedawno znajomemu kupiłem szczytówkę do ,,golden liona'' , bez problemu dopasowałem w sklepie średnicę - pamiętam że pasują od jaxon eternum picker i od jaxon grand virtuoso do 120 cw i jeszcze innych  , więc nie ma problemu ta średnica jest dość popularna .

Dokładnie jak kolega napisał wszystko jest dostępne w sklepach wędkarskich. I bardzo mnie dziwi że u ciebie tego nie ma na stanie.

Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-10-18 07:21]

turu

z całego kosza wybrał mi do samodzielnego spiłowania i dopasowania , nie wyszedł mi ten zabieg znalazłem na allegro szczytówki mikado spróbuje zamówić dzięki wszystkim za odp.
[2014-10-19 13:14]

przemo1980

Abramis Łomianki.

Zadzwoń (22) 732-71-01 lub wyślij e-mail z zapytaniem  serwis@abramis.com.pl
Bez problemu dokupiłem u nich szczytówki do swojego pickera.
[2014-10-19 16:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia