Zaloguj się do konta

Szczytówka do feddera

utworzono: 2011/01/13 21:54
gruby0113

To się nazywało skuwki i już chyba nie mam takiego  kija , nie wiem czy je jeszcze robią takie były kiedyś spinningi a teraz to już chyba nie ten czas. Się ocknoł. No chyba że się mylę?
[2011-01-14 18:25]

dyziu215

Chodzi mi o część szczytówki, którą musiałem zetrzeć papierem ściernym by weszła w drugą część wędki:)
[2011-01-14 18:30]

ryukon1975

Nie mylisz się kol.gruby0113 ,też miałem takie wędki na skuwkach.Jedna to był kij bambusowy a drugi wtedy szczyt techniki spinning z pełnego włókna szklanego.Tyle że wtedy miałem około 9 lat dziś 35,więc łatwo policzyć jak nas kol.Jancio chce cofnąć w rozwoju:).
[2011-01-14 18:43]

Jędrula

Witam nie bardzo rozumiem co chcesz zabezpieczać jakim papierem jakie gniazdo na moje (chociaż mogę się mylić)to koniec kija i początek szczytówki powinny być okute rurkami pasującymi do siebie . Nie możesz połączyć nie okutej rurką szczytówki .Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O RANY BOSIE ! Kolega przeniósł się w czasie z 19-tego wieku ??????????



[2011-01-14 19:12]

Jędrula

Witam nie bardzo rozumiem co chcesz zabezpieczać jakim papierem jakie gniazdo na moje (chociaż mogę się mylić)to koniec kija i początek szczytówki powinny być okute rurkami pasującymi do siebie . Nie możesz połączyć nie okutej rurką szczytówki .Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O RANY BOSIE ! Kolega przeniósł się w czasie z 19-tego wieku ??????????




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No , 20-tego ???

[2011-01-14 19:14]

dyziu215

Fedder chociaż dość sztywny w zupełności sprawdzi się:) Do tego moje cudo techniki firmy DAM którą daże wielką sympatią. Wolny bieg w szpuli:)
[2011-01-14 20:36]

Jancio

Sorki za moją wypowiedź pewnie byłem za długo zahibernowany hehe .A tak prawdę mówiąc to nie chodziłem na ryby od ponad 20 lat (to chyba mnie trochę tłumaczy)Zacząłem znowu wędkować od zeszłego roku więc zanim ogarnę na nowo wszystko co się zmieniło od tego czasu to trochę pewnie 

Witam nie bardzo rozumiem co chcesz zabezpieczać jakim papierem jakie gniazdo na moje (chociaż mogę się mylić)to koniec kija i początek szczytówki powinny być okute rurkami pasującymi do siebie . Nie możesz połączyć nie okutej rurką szczytówki .Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O RANY BOSIE ! Kolega przeniósł się w czasie z 19-tego wieku ??????????



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No , 20-tego ???



[2011-01-15 11:08]

ryukon1975

Nic się nie stało kol.Jancio.Ja łowię od lat dziecięcych,powiem Ci że po 20 latach przerwy zacznij od wizyty w sklepie.I nie chodzi mi o to byś od razu zostawił kupę kasy lecz obejrzał sprzęt,zorientował się w nowych metodach których 20 lat temu u nas praktycznie nie było.Najlepiej jednak porozmawiać z kimś w miarę doświadczonym.
[2011-01-15 11:25]