Szczupaki 2017

/ 317 odpowiedzi / 100 zdjęć
luxxxis


Czyżbym zalew widział od strony Żabna? (2017/05/18 19:36)

Przemas83


Prawie drogi Danielu ;]. Na zalew Wiary atakuję w Sobote, chyba że plan się zmieni to tak czy siak dam znać. Póki co ryby dalej jakieś niemrawe, było kilka uderzeń w większe gumy ale ostatecznie skinnerek okazał się ostatnią deską ratunku. Na kolory freetigerowskie i inne agresywne totalne zero brań! (2017/05/18 20:03)

barrakuda81


Piękny moment kiedy widać gada jak robi "eskę" pod powierzchnią...i ten kijek wygięty.Super! (2017/05/19 23:03)

luxxxis


Fajny kijek!

Pewnie Dragon-a... :)
Przemas a co ty robisz w domu????? toć zębate chciałeś gonić... (2017/05/20 09:59)

pakul1206


@grisza-78 a gdzie całe nagranie :) ? (2017/05/20 13:04)

Przemas83


Fajny kijek!

Pewnie Dragon-a... :)
Przemas a co ty robisz w domu????? toć zębate chciałeś gonić...

I byłem od 14 do 20 ;] na krzyżackiej wodzie, chciałem sprawdzić czy w godzinach popołódniowych do wieczorka może większa sztuka się uwiesi ale nic z tego. Padły 3 ryby w wielkości butelki od piwa na oko. (2017/05/21 08:16)

luxxxis


To i tak wyczyn...Ja wczoraj po 8 dniowej abstynencji od ryb,załadowałem mandżur,na przystani poskładałem 3 kije,nawinąłem nowe plećki,w kręćku -nożem-wyczyściłem rolkę kabłąka plus nowy smar,przegrupowałem pudła zbiorcze,napompowałem ponton,zorganizowałem kotwicę bo ktoś mi moją je...ł,wypłynąłem z tym całym majdanem na wodę i ...po 25 minutach stwierdziłem że mi się nie chce łowić...I dawaj do bagażnika wsio w odwrotnej kolejności...
Czyzbym się WYPALIŁ? może wirus jakiś? Normalnie mam ZEROWE chęci na łowienie,nie ciągnie mnie nawet,żadnych diabełków nie widzę,na kijach pajęczyna wisi... (2017/05/21 09:29)

Spinjust


Znam to uczucie. Przyjeżdżasz nad  wodę, rozwijasz sprzęt, wykonujesz kilkanaście rzutów, jednocześnie rozglądająć się po okolicy. I zastanawiasz się po co przyjechałeś, przecierz tak naprawdę ci się nie chciało. I zwijasz majdan i z powrotem do domu. Na siłe się nie da, może za krótko pauzowałeś? Albo dla odmiany zmień gatunek i poligon, he he. (2017/05/21 13:10)

luxxxis


Zmieniłem dzisiaj...Od 9 do 12 pakowałem się na pstrągi,podjechałem pod rzekę,zlazłem wąwozem na dół,wszedłem do wody i po 100m odpuściłem...Dwa puste trzepnięcia zostawiłem bez poprawki,poprostu zszedłem niżej olewając uderzenia--to chore...
Muszę iść do lekarza. (2017/05/21 16:35)

barrakuda81


To mi przypomina mój ostatni wyjazd na bolenie.Nie trwał nawet godziny...Dwie ulubione bankówki, zero aktywności ryb, parę rzutów na wymuszonego, rozczarowanie, zniechęcenie i bez żalu do domu.Coś jest w powietrzu...Znowu rozpylili jakąs chemię;-) (2017/05/21 16:54)

grisza-78


@grisza-78 a gdzie całe nagranie :) ?

Tu. ;-)
(2017/05/21 20:34)

grisza-78


Fajny kijek!

HTO Lure Game 2,70 m , 10-40 gram. Kij rzeczywiście w porządku, ale już zamieniłem na cięższy, ku uciesza Daniela, jest to Dragon. Tyle, że castingowy, 20-60 gram. Ten mi pasuje pod względem mocy na te szalone pajki. (2017/05/21 20:41)

erykom


Luxxx problem chyba leży w psychice.Kiedyś za łepka tylko ryby i ryby-miałem wyje... na szkołe bo wolałem iść na ryby niż sie uczyć.I tak było przez długie lata aż nagle poszedłem nad wodę kilka rzutów i...glupie myśli że nie ma sensu łowić i pojechałem do domu.I jeśli dobrze pamiętam to w ciągu następnych 3-4 lat byłem na rybach może z 2-3 razy.Koszmar ! Ogólnie to już od dawna chodzę normalnie na rybki ale zauważyłem że większą chęć mam łowić rybki jak pogoda kiepska. (2017/05/21 21:51)

Sith


Grisza, gdzie Ty łowisz te esoxy? Też tak chciałbym ;-(
Pięknie walczył, gratuluję! (2017/05/22 08:11)

grisza-78


Grisza, gdzie Ty łowisz te esoxy? Też tak chciałbym ;-(
 
W zbiorniku zaporowym ;-)
  (2017/05/22 08:18)

luxxxis


Fajny kijek!

... ku uciesza Daniela, jest to Dragon.

Niech Moc będzie z Tobą...:) W końcu przeszedłeś na jej Jasną Stronę,błądziłeś niczym ślepiec,a teraz widzisz wszystko jak rasowy sokół...Od tego dnia wszystko będzie ci lżejsze,trawa zieleńsza,dupy ładniejsze,a piwo zawsze chłodne i świeżutkie...Rzekłem. (2017/05/22 09:10)

luxxxis


Przemas83-obiecałem ci że jak wykopię zdjęcie pajka z zalewu to podrzucę abyś uwierzył że tam są.Mam tylko takie jak poniżej,jedyny uwieczniony,i to jeszcze z telefonu Kalafiora,jest ich tam więcej. (2017/05/22 09:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83


Lux ale bekowo wyszedłeś na tym zdjęciu ;] widać z czajki jeszcze wtedy łowiłeś. Widać też że to jesienna mamuśka, oby dalej pływały na zalewie takie , to się do nich dobierzemy.....chociaż jedną taką trafić. (2017/05/22 11:03)

Sith


Grisza, gdzie Ty łowisz te esoxy? Też tak chciałbym ;-(
W zbiorniku zaporowym ;-)
Żeby takie pływały w Sulejowie albo Jeziorsku - marzenie ściętej głowy... ;-(
  (2017/05/22 12:55)

luxxxis


Lux ale bekowo wyszedłeś na tym zdjęciu ;] widać z czajki jeszcze wtedy łowiłeś. Widać też że to jesienna mamuśka, oby dalej pływały na zalewie takie , to się do nich dobierzemy.....chociaż jedną taką trafić.

Ta ,czajka,jesień 2015,a że "bekowo"....Wtedy zdjęcia miałem w d...e,teraz nie.
Fota zrobiona w miejscu gdzie tego leszcza capnąłem w krzyż,wtedy chyba jeszcze ze trzy miałem po 80+,trafiłem na "ostatnim" fajku w 20minutowy szał żerowy. (2017/05/22 18:43)

grisza-78


Fajny kijek!

... ku uciesza Daniela, jest to Dragon.

Niech Moc będzie z Tobą...:) W końcu przeszedłeś na jej Jasną Stronę,błądziłeś niczym ślepiec,a teraz widzisz wszystko jak rasowy sokół...Od tego dnia wszystko będzie ci lżejsze,trawa zieleńsza,dupy ładniejsze,a piwo zawsze chłodne i świeżutkie...Rzekłem.

Niech to piwo będzie chłodne, byle tylko było Tyskie ;-) Co do castingowego kija od Dragona - trochę trzonek od miotły, ale na razie służy, więc jeszcze ten sezon dam mu szansę na kilka, może kilkanaście metrówek. Potem przyjdzie czas na jakiś Fenwick, Lamiglas, St. Croix albo coś z pracowni... (2017/05/24 23:27)

luxxxis


Z pracowni? to dobrze trafiłeś-Smocza pracownia okiełzna ci Witkę Mocy.
Dostaniesz kij z dedykacją,wierszem,zapisem ekg serca,co tam zamarzysz...i niedrogo,jak w biedronce. (2017/05/25 08:49)

grisza-78


Co w tym złego, że chcę mieć coś, czego nie ma nikt inny?  Czy zrobię błąd, że pojadę do Gdańska, do BBcustomrods i zażyczę sobie, żeby wszelkie napisy na kiju wykonała moja córka? (2017/05/26 23:43)