Szczupaki 2016

/ 141 odpowiedzi / 39 zdjęć
luxxxis

Sith już próbowałem kiedyś z tym panem rozmawiać o tym, ale on tego nie jest w stanie pojąć, że u nas doszło do katadtrofy ekologicznej i w wodzie już nie ma prawie życia. On myśli, że ryby sa wszędzie tylko trzeba je umieć łowić i zrozumiełem tylko tyle, że powinienem sie nauczyć tej sztuki:) 

A ja zrozumiałem że poprostu żal ci d.....ściska -stąd frustracja i złośliwość w stosunku do tych którym idzie ciut lepiej.Cóż...typowe,bardziej cieszy pożar u sąsiada niż fakt że w totolotka wygrał:) Jak ty mnie wcześniej nazwałeś...??? "Rozpieszczony"???Dobre.....:) Abyś się lepiej poczuł kolego dodam iż teraz jak co roku trwa właśnie dwumiesięczna bryndza spowodowana zakwitem glonów\zielska na moich okolicznych wodach,spada przejrzystość,poziom natlenienia,w górę idzie temperatura a ochota esoxów na żarło---w dół....Teraz na 6godzinny wypad przypada zaledwie 4-6 szt z rodzaju tych "wyścigowych" 45-60max a i o nie trzeba się nielicho naprodukować stosując czary,zaklęcia i tajne techniki niczym ninja...Jedno co się jako tako powoli "rozkręca " to okonie,w zasadzie na razie są to okonki bo czas na prawdziwe garbusy dopiero za 3-4 tygodnie nastanie ale gdy znuży wleczenie comba po blatach to do syta mozna się pobawić takimi jak poniżej (2016/07/04 13:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis

I dla rozlużnienia atmosfery--dzisiejsza zdobycz,strzebla potokowa bodajże,w pełnej krasie,zgarnięta podbierakiem którego płukałem w rzece po podebraniu potokowca.Dla takiej ślicznotki wylazłem z rzeki,zdjąłem plecak,odkopałem aparat i cykłem focinę....Cudo (2016/07/04 13:36)

CR33D

Esoxik sprzed godzinki z Warty. Oczywiscie plywa dalej. 52 cm ale zawsze cieszy:) (2016/07/05 22:15)

Fishing is my drug

Oczywiście że mogę:
Konger world champion wrx kobalt
quantum exo40pti 
powerpro super8slick timber
na99% był to 3d trout od savage gear
  (2016/07/06 21:28)

Fishing is my drug

No nietrafiłeś, ale miałeś racje co do chatek. Rybka z Walii, dzięki i pozdrawiam.
i wrzucam ostatniego pstrąga nie tak fajny jak twoje (2016/07/06 21:34)

Fishing is my drug

Wyszło super warto było

o strzeble potokową mi chodziło zapomniał kliknąć cytuj w moich odpowiedziach (2016/07/06 21:38)

Sith

Ta strzebla przepiękna, bije na głowę egzotyczne rybki akwariowe. (2016/07/07 06:30)

Przemas83

Ta strzebla przepiękna, bije na głowę egzotyczne rybki akwariowe.

Bez kitu , całą paletę kolorów do ralownika by z niej skopiował ;] Piękna rybka. (2016/07/07 16:31)

luxxxis

Po 12 zł mam jakby co...:) parkę za 20 puszczę....
Ciecier-każdy pstrąg jest ładny,nawet mały,to dzika królewska ryba,temat którego podejmują się nieliczni,ich połów to moim zdaniem największy "level" w wędkarstwie spinningowym.Esoxa trzasnął każdy kto macha spinem,a potoka? Pstrągarze to ELITA ,:)trza mieć nielicho zryty beret aby wleżć w lipcu w nadbrżeżne krzaczory jakiegoś ciura i łowić ryby,niewielkie w sumie na tle innych gatunków,to zrycie bereta to wyznacznik pasji delikwenta,im wyżej tym lepiej:) Pozdrawiam zapaleńca. (2016/07/07 16:44)

Przemas83

Mi tak orają łeb w pracy i po pracy że czasem na chleb mówię beb. Chciałbym  mieć taką psyche aby jeszcze po kszakach biegać w wolnym czasie! (2016/07/07 17:21)

JOPEK1971

Po 12 zł mam jakby co...:) parkę za 20 puszczę....
Ciecier-każdy pstrąg jest ładny,nawet mały,to dzika królewska ryba,temat którego podejmują się nieliczni,ich połów to moim zdaniem największy "level" w wędkarstwie spinningowym.Esoxa trzasnął każdy kto macha spinem,a potoka? Pstrągarze to ELITA ,:)trza mieć nielicho zryty beret aby wleżć w lipcu w nadbrżeżne krzaczory jakiegoś ciura i łowić ryby,niewielkie w sumie na tle innych gatunków,to zrycie bereta to wyznacznik pasji delikwenta,im wyżej tym lepiej:) Pozdrawiam zapaleńca.

luxxxis dlatego tacy "pojeby" mają u mnie największy szacun,ale prawdziwe mistrzostwo świata w łowieniu lipcowych kropków z zarośniętego ciura to sztuczna mucha,to dopiero są "pojeby", trzeba być Ronaldo i Messi wedkarstwa w jednym by choćby podać nuchę nie płosząc okolicznej zwierzyny nie mówiąc o rybach,a gdzie inne niuanse... ;)

(2016/07/09 13:23)

użytkownik146847

Teraz trzeba zmienić przynęty na inny kaliber
(2016/07/17 21:12)

Artur z Ketrzyna

luxxxis dlatego tacy "pojeby" mają u mnie największy szacun,ale prawdziwe mistrzostwo świata w łowieniu lipcowych kropków z zarośniętego ciura to sztuczna mucha,to dopiero są "pojeby", trzeba być Ronaldo i Messi wedkarstwa w jednym by choćby podać nuchę nie płosząc okolicznej zwierzyny nie mówiąc o rybach,a gdzie inne niuanse... ;)

A ja tam ot taki Milik wędkarwstwa. Nad wodą zawsze kiedy jest okazja i co jakis czas uda się strzelic gola. ;-) (2016/07/18 06:33)

robson270

U mnie ostatnio dwa okołowymiarowe się trafiły, ale frajda z holu na okoniowym zestawie niesamowita :)
(2016/07/30 11:57)

Fishing is my drug

U mnie ostatnio dwa okołowymiarowe się trafiły, ale frajda z holu na okoniowym zestawie niesamowita :)

Jak ty zrobiłeś tą miniaturke do youtuba?? (2016/08/17 21:07)