Zaloguj się do konta

Szczupaki-Pike

utworzono: 2011/05/22 08:21
Ogon006

witam jak tam w tym roku szczupaki biorą. Ja byłem ostatnio na Narwi okolice Ostrołęki to złowiłem siedmiu ale to same nie wymiarowe i ósmego 60 cm. A u was jak tam . Proszę o napisanie swoich relacji z wypraw na szczupaka,sandacza lub okonia.                                      Dziękuję.!!! i Pozdrawiam. Połamania kija
[2011-05-22 08:21]

Poszukaj na forum wiadomości, które Cie interesują. Chłopaki opisali już tyle przygód związanych z tegorocznymi szczupakami, sandaczami i okoniami że niezła książka by już z tego była. Poszukaj i dopisz swoją relację do innych, wcześniejszych wpisów naszych kolegów, bo kolejny wątek o tym samym nie ma sensu i zapycha pokój. Chociażby do pokoju WIADOMOŚCI do wątku "Jak było dziś na rybach". A póki co, przeniosę Twój post tam, gdzie powinien być, z HYDEPARKU do pokoju BLOGI. Pozdrawiam. 

P.S. Co to jest "Pike"?

[2011-05-22 08:32]

piotrbiniu83

Poszukaj na forum wiadomości, które Cie interesują. Chłopaki opisali już tyle przygód związanych z tegorocznymi szczupakami, sandaczami i okoniami że niezła książka by już z tego była. Poszukaj i dopisz swoją relację do innych, wcześniejszych wpisów naszych kolegów, bo kolejny wątek o tym samym nie ma sensu i zapycha pokój. Chociażby do pokoju WIADOMOŚCI do wątku "Jak było dziś na rybach". A póki co, przeniosę Twój post tam, gdzie powinien być, z HYDEPARKU do pokoju BLOGI. Pozdrawiam. 

P.S. Co to jest "Pike"?

Pike to po angielsku szczupak. 

Chiał się raczej pochwalić tym postaem, że zna angielski troszkę :)

[2011-05-22 09:32]

Zaproponujcie jak zmienić ten nic nie mówiący tytuł wątku. Bo da się tak sformułować, aby każdy wiedział o co chodzi autorowi. Proponujcie. To też pomoże innym zrozumieć jak to jest ważne, żeby otrzymywać konkretne odpowiedzi i rady czy komentarze. [2011-05-22 10:38]

zaśmiecam forum pytaniem o brania szczupaków bo nie chce mi sie szukać-tak jestem leniwy

oto moja propozycja tytułu

[2011-05-22 11:48]

rycharski222

witam jak tam w tym roku szczupaki biorą. Ja byłem ostatnio na Narwi okolice Ostrołęki to złowiłem siedmiu ale to same nie wymiarowe i ósmego 60 cm. A u was jak tam . Proszę o napisanie swoich relacji z wypraw na szczupaka,sandacza lub okonia.                                      Dziękuję.!!! i Pozdrawiam. Połamania kija

Również łowię w okolicach Ostrołęki i rybki gryzą zawzięcie lecz jest to młodzież... Na okaz trzeba jeszcze poczekać...
[2011-05-23 01:42]

Ogon006

P.S. Co to jest "Pike"?

haha . sam sie mozesz chwalic . a jak forum zasmiecam, to ty tez bo piszesz bez sensu
[2011-05-23 15:14]

JaroDaw

P.S. Co to jest "Pike"?

haha . sam sie mozesz chwalic . a jak forum zasmiecam, to ty tez bo piszesz bez sensu
Widzę że kolega niczego się nie nauczył, nadal się rzuca z motyką na słońce. 

[2011-05-23 15:29]

arekde

Nie stresujcie się koledzy. Kupiłem ostatnio sobie kij Dragon Pike 2,70 m cw 10-35 g.

Spisuje się super a nikt w skelpie nie miał wątpliwości co oznacza Pike ;-)

[2011-05-23 20:34]

Ogon006

a ja niby mam . tak strzeliłem szczupaki-pike dla picu. a wy zaraz z tego afere robicie. ja prosilem o dobre , poważne odpowiedzi. A wy to patrze że na poziomie ZERO jesteście. Żal mi takich ludzi jeżeli można tak o was powiedzieć
[2011-05-28 09:07]

JaroDaw

a ja niby mam . tak strzeliłem szczupaki-pike dla picu. a wy zaraz z tego afere robicie. ja prosilem o dobre , poważne odpowiedzi. A wy to patrze że na poziomie ZERO jesteście. Żal mi takich ludzi jeżeli można tak o was powiedzieć

Posikałem się ze śmiechu . Może i jesteśmy na poziomie ZERO, ale Tobie dużo do niego brakuje.A skoro piszesz dla picu, to dla picu Ci odpowiadamy . [2011-05-28 09:48]

Ogon006

ale po co forum zasmiecasz.
[2011-06-01 13:16]

JaroDaw

Ale po co forum zaśmiecasz ? [2011-06-01 14:02]

Ogon006

Ale po co forum zaśmiecasz ?

ALE PO CO FORUM ZAŚMIECASZ??
[2011-06-01 21:42]

tomu