Zaloguj się do konta

Szczupaki na jeziorze Dadaj-najlepsze przynęty

utworzono: 2009/09/29 07:30
greenn

W najbliższym czasie zamierzam wybrać się na ryby nad jezioro Dadaj. Znajduje się ono na Mazurach........Byliście tam? Słyszałem, że są tam dobre szczupaki... Możecie poradzić w jakie przynęty trzeba sie zaopatrzyć...........Oczywiście będę łowił na spinning.....pozdrawiam [2009-09-29 07:30]

sylwester1010

Witam...Bywałem na Dadaju wiele razy ale zawsze nastawiałem się na sandacza albo okonia...i musze powiedzieć że z bardzo dobrymi wynikami ale to zależy od pogody...szczupaka nawet jako przypadek nie udało mi się złapać ale okoni naprawdę dużo...okonie największe i najwięcej łapałem na stynkę..ale dobrze też na boczny trok....sandacze bardzo delikatnie na gumki..delikatnie to dla mnie plecionka 0.6 czasem 0.8 główki 7 do 12 g kopytka 6-8 cm...dobrze jak bys mial mape batymetryczną albo echosondę...na sandały górki w okolicach wysp a okonie przy brzegach wysp i w bliskiej odległości trzcin...oczywiście jak wiadomo te wiadomości mogą się nie sprawdzić ale zawsze coś pozdro i połamania....a jeszcze jedno jak drapieżnika nie połapiesz to na małą kukurydze pobaw się przy wyspach z płotkami naprawdę mnustwo i dobra zabawa. [2009-09-30 12:12]

greenn

Wielkie dzięki, jeśli nie będą brały szczupaki to zrobię tak jak mówisz i spróbuje zapolować na jakieś okonie czy sandały. I napiszę jak udał się połów, pozdro [2009-10-05 07:10]

sylwester1010

poprawka co do grubości plecionek 0.06 i 0.08 mały błąd ale istotny [2009-10-06 12:32]