Szczupaki 2017

/ 317 odpowiedzi / 100 zdjęć
maciej-jedrasia


81 cm na phantoma. wrócił do wody (2017/10/15 19:48)

grisza-78


Jeśli ktoś łowi na jerki, to być może będę szukał testera. Kwestia do omówienia na priv. Kilka jerków 40 gr, tonących na fotce.
A jeśli Tobie nie przeszkadza, że łowię tylko w sobotę i niedzielę, a czasami nawet tylko co dwa tygodnie to chętnie porzucam Twoimi przynętami.
 

Dzięki Sławek. Odezwę się. (2017/10/15 20:09)

maciej-jedrasia


nie wiem dlaczego ale fotki nie wchodzą. mam jednego z 14.10.2017. 81 cm. wrocil oczywiscie do wody. (2017/10/17 00:31)

maciej-jedrasia


chuj wie o co kaman z tymi zdjeciami. mialem sie pochwalic a wyszlo jak zawsze. (2017/10/17 00:33)

SlawekNikt


chuj wie o co kaman z tymi zdjeciami. mialem sie pochwalic a wyszlo jak zawsze.
Jaka pisownia takie i zdjęć wstawianie.
  (2017/10/17 08:32)

OskarWerwicki


Mimo złych warunków, udało mi się wyskoczyć nad wodę w poszukiwaniu szczupaków. Silny wiatr utrudniał moje rzuty nawet dużymi wabikami. I w końcu rzut 15to centymetrowym ripperem pod trzcziny, pierwszy opad iiiii siedzi. Po chwili czuję, że ryba nie jest za duża. Po nagraniu paru ujęć, ryba wróciła do wody, a ja do domu. Zapraszam do oglądania. https://www.youtube.com/watch?v=Re5S_ixX7Xo&t=158s (2017/10/30 13:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SlawekNikt


Miałem nie pisać, alle ... maluchy były, są i będą. Gdzie te medalowe szuki ... ?

  (2017/11/05 19:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sith


Ostatnio łapią się tylko "śledziki", w sobotę też złowiłem takiego, ale nawet nie robiłem mu fotki. Na medalowe widocznie jeszcze nie czas... ;( (2017/11/06 09:24)

SlawekNikt


Mój śledź Aleks miał ponad  60 cm. a ile dokładnie to musiałbym zmierzyć :-) Nie za bardzo mnie to interesuje bo wrócił do wody stąd i dokładnego wymiaru nie znam, a śledzikom też zdjęć nie robiłem. (2017/11/06 16:44)

barrakuda81


Dziś 17 pistoletów do 45 cm zamiast spodziewanych okoni których było ledwo kilkanascie...Jeden niezły spadł i tyle.Zarłoczne zebate kurduple nie dały okoniom podejśc do stołówki bo spłynęły tu chyba wszystkie.To jest CHORE. Pod skupiskiem drobnicy cętkowane przedszkole.Dobrze że miałem cienki wolfram bo spodziewałem się że tak może być.Nie powiem - na delikatnej okoniówce hole były fajne a "żadne zwierze nie ucierpiało" podczas tej zabawy ale to nie to...Miały być okonie i w sumie były ale krótko i nie sposób się do nich było dobić.W końcu odpuściłem bo to szkoda kaleczyć. (2017/11/06 17:56)

SlawekNikt


Masz bardzo dobre łowisko skoro 17 sztuk wytarmosiłeś, że o okoniach nie wspomnę ... A żem człek bardzo ciekawy to ile czasu machałeś w tym pieknym dniu ? I czy, a raczej czym woda była niedawno zarybiana ? (2017/11/06 18:52)

barrakuda81


11 pętaków z jednego miejsca.Tylko rzucałem pod różnym kątem.Reszta w innych miejscach.Widać szczupakowy narybek to stworzenie stadne...Ze dwie godziny może łowiłem.Te rybki prawdopodobnie były dopiero wpuszczane.Trudno mi powiedzieć kiedy ale myślę że bardzo niedawno.One mi się zlazły w okoniową dotychczas stołówkę i zepsuły łowienie.Taka koncentracja drobnicy musiała je zwabić...Czy to dobre łowisko?Myślę że beznadziejne albo przynajmniej jedno z gorszych.Te maluchy się "anihilują" jakoś bo dużych nie widać więc to chwilowy boom.Nie wiem czemu ale większych brak.Pewnie są ale tylko "pewnie" bo nie słyszałem żeby ktoś tu ładną rybę ostatnio złowił ( od kilku ładnych lat ) bo dawno temu to jak wszedzie - legendy o tym krążą.Jak tyle wpuszczają to powinny być a tymczasem "gdzieś znikają"...Chyba na patelni chociaż widzę że ludzie wypuszczają. Okoni jak na lekarstwo.Dziś może z 12 i to małych.Coś tam większego spadło ale co zostało w wodzie to nie o czym mówić.Kiedyś tu się łowiło fajne okonie i dużo a teraz kicha...Wolę już starorzecza ale Wisła kaprysi i woda za duża.Albo wiślane klatki.Tu i tu nie jest problemem wyłuskać 50 - 80 ryb ( okoni) z czego takich około 30 będzie przynajmniej kilkanaście a i szczupaki potrafią być ładne a nie takie "pizdryki" oczywiście pod warunkiem że biorą.To "popsioczyłem":-)Popsuły się te jeziora moje strasznie.Niech tylko Wisła opadnie to może się jeszcze połowi.Ta rzeka ma trudny okres ale mimo to jest wraz ze starorzeczami najpewniejszym łowiskiem na jesień. (2017/11/06 19:28)

Przemas83


Ostatnio z przyczyn niezależnych odmnie , rzadko bywam na rybach. Dzisiejszy wypad z rodzinką nad jeziorko potraktowałem całkiem poważnie w celu przetestowania nowego kręcioła. Maszynka chodzi super i rybka też cieszy. Szczupak uderzył w s4p okoń z czeburaszką i systemikiem SG. (2017/11/07 16:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

atomboy


u mnie coś się zmieniło, temp. wody zaczęła schodzić i uderzenia na gumki praktycznie zerowe. Teraz tylko widze, że jerki i to duże 40-50g są w kręgu zainteresowania ale biją bardzo ostrożnie. Nie ma już dwukrotnych uderzeń.  (2017/11/07 22:49)

Przemas83


Dzisiaj na rzece w trudnych warunkach terenowych w 3h 3 sztuki , dwa bez wymiaru jeden na oko z wymiarem. Bardzo słabo wyczuwalne uderzenia. Guma z dozbrojką dała jakiś tam wynik, ryby są aktywne sadzę po ilosci trąceń , ale już jest inaczej, prowadzenie też wolniejsze , jedno podbicie i na wpuszczanego..... (2017/11/10 14:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Barto098


Tluste 64cm na nowy spinning DRAGON STREET FISHING 21 Dzieki kolego Luxxis za polecenie tego kijka swietny sprzet :) (2017/11/11 19:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

grisza-78


Tłuste 64 ;-) . Gratuluję. (2017/11/11 21:20)