Szczupak 30kwiatnia

/ 29 odpowiedzi
xaha


llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllfajnie (2011/04/22 12:36)

tomek spinn


kolego 1 Styczen jest dniem wolnym  ustawowo od pracy wiec skracamy o ten dzien  prawda??Dla mnie sezon szczupakowy zaczyna sie 1Maja i i tak jest juz od ładnych kilku lat!!!pozdrawiam (2011/04/23 07:59)

ziutek


Łowimy szczupaka od 1 maja  anie od 30 kwietnia , zrozumcie wszyscy przepisy obowiązujące  nas wszystkich a nie tych co nie chcą je przestrzegać.   ZIUTEK (2011/04/23 08:53)

marcino


Jeden dzień nikogo nie zbawi i zapis ze świętem powinien być zlikwidowany.

Ja osobiście nie lubię tłoku nad wodą ,a zawsze 1 maja jest szał za szczupakiem . Wolę poczekać do następnej okazji spotka tego przepięknego zębatego podczas kolejnej wyprawy.

Martwi mnie jedno ,że na forum są spory o jeden dzień ,a nad wodą widuje się już od jakiegoś czasu panów z żywcówkami. 

Osobiście nie spotkałem takich delikwentów ,ale słyszałem od znajomych i ręce opadają po takich wieściach. W takich przypadkach powinny być wysokie kary na zarybienie tą wspaniałą rybą której z roku na rok jest mniej w naszych łowiskach.

Życzę kolegom udanego rozpoczęcia sezonu szczupakowego i rozkoszowania się pięknem przyrody w wyprawach wędkarskich bo jak narazie pogoda sprzyja . 

Pozdrawiam i połamania :)

(2011/04/23 13:41)