Szczupak przynęta

/ 5 odpowiedzi
Prosiłbym was o porade. Jaka jest najleprza przynęta na szczupaka o tej porze roku na jeziorze
kaban

Gdybyś miał choć trochę chęci to na portalu znajdziesz mnóstwo informacji.Odpowiedzi na takie pytania było już wiele.Po raz kolejny odpowiem:gumy(w szerokim zakresie kolorów),wahadełka,obrotówki,woblery,cykady itd..Dodam jeszcze ,że świetnie się czasami sprawdzają muchy.Co wybierzesz twoja sprawa. (2010/11/12 14:36)

Kolanko

Witam! Z mojego doświadczenia polecam gumę (rippera) całego żółtego lub białego z ogonkiem w jaskrawym kolorze to się najczęściej sprawdza. Pozdrawiam (2010/11/12 17:50)

pawlikowski

Bardzo dużo zależy od pory dnia, pogody i tego gdzie będziesz łowił. O tej porze szczupak preferuje wieksze przynęty. Praktycznie wszystko moze sie sprawdzic, jednego dnia naturalne barwy innego jaskrawe i wymyslne. Prawda jest taka, ze jezeli bedziesz umial odpowiednio podac przynete, sprowokowac , to kazda z przynet moze stac sie ta idealna. Jest tego mnóstwo, a wiec musisz kombinowac.
Polamania kija. (2010/11/12 20:13)

elfakero

O tej porze to już można śmiało łowić na większe przynęty. Ja preferuje duże kopyta i blachy wahadłowe, obrotówki także się sprawdzaja. Jesli chodzi o kopyto to uzywam jasnych barw, białe z czerwonym , żółte , żółto zielone, żółto czerwone itp... Zależy tez chyba od przejrzystości wody.. (2010/11/13 01:24)

adamoso123

Ja proponuję woblerki płytko chodzące ,szczupaka szukaj bliżej brzegu bo ugania się za drobnicą teraz ,żeby się najeść na zimę ;] (2010/11/13 16:19)