Szczupak - gdzie teraz przebywa?

/ 6 odpowiedzi
gdzie szukac szczupaka teras czy na głębokiej wodzie czy na płyciznach
użytkownik38843

Ja zawsze rozglądam się za drobnicą. Jeśli daje znaki życia przy powierzchni to i szczupak tam będzie. Jeśli nie zdradza swojego istnienia żadnym zachowaniem znaczy że siedzi głęboko i z nią szczupaki. Ale teraz jeszcze jest trochę słońca i szczupaki są na płytkiej wodzie. Przynajmniej te które ja spotykam. (2010/10/09 21:35)

kyniu191

Jeszcze masz szanse zlapac szczuplego bo jest narybek i nie rzucaj daleko bo szczuply siedzi przy narybku.Ja zarzucam ok 15m od brzegu i zawsze siedzi ale trzeba probowac na rozne gumy bo nie zawsze bierze na dragona.Pozdrawiam kolego i polamania kija oczywiscie nie na kolanie hehe:P (2010/10/11 19:44)

pawel75

Zawsze zaczynam od płycizn, tam gdzie jest drobnica a potem przeczesuje coraz głębsze partie wody. Miałem kiedyś przygodę z około 70-80 cm szczupakiem przy polowaniu na klenia w dosłownie 50 cm płyciźnie. No ale tu nigdy nie ma reguły i zawsze trzeba szukac i eksperymentować. Pozdrawiam i połamania ! (2010/10/11 20:17)

miszczunio

Na moim bajorku jak koniecznie chce cos zlapac to ide na plycizny tam prawie zawsze jest szczuply sek w tym, ze maly. Jezeli natomiast chce zapolowac na cos wiekszego to ide na glebsza wode i tam czasem nie mam pobicia, ale jezeli juz to z regoly cos wiekszego.
(2010/10/11 21:13)

wedkarz

teraz na rzece to na płyciznach jak jest wysoki poziom wody a tak na zalewach to juz chyba na głebszych ;] (2010/10/11 21:34)

wiesiek1139

Ja to przez ostatnie dwa tygodnie zlowilem na pltytrzej wodzie 6 sztuk najwiekszy 2kg,a teraz to przez kilka dni nic normalnie go nie widac zeby scigal drobnice/czy poszedl na wieksza wode,sam niewiem bo juz robilem test i na glebokiej wodzie i nic/sam bym chcial wiedz\iec gdzie go szukac/dajcie wiecej info/pozdrawiam. (2010/10/11 21:45)