Szczupak w pomorskim.

/ 3 odpowiedzi
Czołem koledzy
jestem świeżo upieczonym pasjonatem wędkarstwa. mam niesamowita ochotę pocholować kilka szczupaczków w maju. Polecicie mi jakieś łowiska, na  których spędzę pierwsze rzuty w tym sezonie? rzyczę wszystkim połamania kija i być może do zobaczenia na wodzie.
z góry dziękuje i pozdrawiam
Krzysiek

halski021

Od 2013 na portalu i początkujący ? A może podał byś z jakiej okolicy jesteś? (2015/02/15 19:02)

krzych1006

to prawda w 2013 założyłem konto, ale jeszcze wtedy nawet jednej wedki nie miałem. moje "doświadczenie" (jesli takto moge nazwać) z wędką to rok 2014, a że nie jestem bezrobotny ani na emeryturze to na pasje mam tyle czasu ile mam. w 2014 nawet składki PZW nie miałem, łowiłem na okuniewie i osowskim. mieszkam w gdyni
pozdrawiam (2015/02/15 19:49)

krzysztof-tomiak

Pogoda w tym roku znowu jest na korzyść szczupaków ,więc nie liczył bym na cuda co do łatwego złapania szczupaka.Okres tarła przy obecnej pogodzie,nie mówię że wszędzie,ale na pewno na małych i średnich akwenach będzie szybciej, więc szykuj się na to że szczupak 1-05 będzie już w dobrej kondycji a co się z tym łączy trudniejszy do złapania.Dla większości wędkarzy jest to dodatkowy kop by go przechytrzyć więc życzę połamania. (2015/02/15 20:29)