Szczupak w wąskich rzeczkach

/ 3 odpowiedzi
Witam;P Niedaleko mnie jest mała  rzeczka 4m szerokość i na zakrętach do 3m głębokości a na prostych odcinkach od 1,5 do 1m:p znajduje się tam pełno drzew, kanałów a miejscami pełno różnych porośli. Wyciągałem już z niej 5 szczupaczków do 52 cm. I teraz ma takie pytanko: ile może być szczupaków w jednym miejscu. Chodzi mi o to że na jednym zakręcie w ciągu 3 dni złowiłem 3 szczupaczki i czy może ich być więcej czy to nie możliwe? Dzięki za odpowiedzi ;P
wirefree


Pewnie z tego miejsca wyciagniesz wiecej bo szczupak ma to do siebie ze zajmuje pewne ulubione miejsca. (2012/10/09 20:38)

wedkarzkamil


Napewno złowisz więcej tylko może nie tego samego dnia ale napewno złowisz. Popróbuj innymi metodami.  (2012/10/10 07:44)

78darekb


szczupak ma to do siebie kolego ze jest terytorialista i po zlowieniu inny zajmuje jego miejsce przewaznie jest to mniejsza ryba ktora nie mogla konkurowac z jej poprzednikiem w tak malych rzekach jaka opisales tak jest mam podobna rzeczke w poblizu i co jakis czas udaje mi sie zlowic szczupaka najwiekszy z tego miejsca mial 65cm i bardzo duzo  niewymiarowych wrocilo do wody (2012/10/10 10:54)